Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Lock 'n Load, The Division Resurgence trafia na urządzenia mobilne

/
/
/
149 Views


Lock 'n Load, The Division Resurgence trafia na urządzenia mobilne

Wszystkich fanów Toma Clancy’ego i Ubisoft, którzy również lubią gry mobilne, czeka w tym roku nie lada gratka, ponieważ jakby zapowiedź Rainbow Six Mobile sprzed kilku miesięcy nie wystarczyła, Tom Clancy’s The Division Resurgence jest w toku. sposób i wiecie co? Jest dostępny wyłącznie na urządzeniach z Androidem i iOS.

Tak, to kolejny tytuł ekskluzywny dla urządzeń mobilnych firmy Ubisoft i można śmiało powiedzieć, że chociaż nie mamy Data premiery The Division Resurgence jednak gra wygląda fantastycznie i wyraźnie pozostaje wierna oryginalnym grom konsolowym, które sprawiają, że seria jest tak popularna. Tak, oznacza to, że jest dużo akcji, pracy zespołowej, wybuchów i oczywiście broni.

Na wypadek, gdybyś nie znał The Division, jest to seria Tom Clancy autorstwa Ubisoft, która czerpie inspirację z niektórych prac autora. Zarówno w grach na komputery PC, jak i konsole współpracujesz z innymi graczami, aby osiągnąć cele i pomóc pokonać wroga, który zagraża ulicom Nowego Jorku i Waszyngtonu, w zależności od tego, w który tytuł grasz.

Spekulacje na temat daty premiery The Division Resurgence

Na razie nie wiemy, kiedy się spodziewać The Division Resurgence, ale jak tylko to zrobimy, zaktualizujemy tę historię. Wiemy jednak, że ponownie wracasz do Nowego Jorku i walczysz z frakcją znaną jako The Freemen.

Kluczowa grafika The Division Resurgence

W międzyczasie sprawdź nasze typy najlepszych strzelanek mobilnych, aby zobaczyć, jakie inne bitwy trzeba wygrać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar