Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Lista poziomów Przygody Anime – wszystkie postacie w rankingu

/
/
/
328 Views


Lista poziomów Przygody Anime – wszystkie postacie w rankingu

Dzięki naszej liście poziomów Anime Adventures nie musisz już zastanawiać się, kto może skopać najwięcej tyłków i zapewnić ci zwycięstwo, którego pragniesz

Czasami chcesz po prostu skopać tyłek anime, a Roblox to idealne miejsce do tego, ponieważ zawiera wiele gier opartych na IP, takich jak Dragon Ball Z, One Piece, Sword Art Online, My Hero Academia, Tokyo Ghoul i wiele innych. Następnie otrzymujesz dziwny tytuł, taki jak Anime Adventures, który łączy wszystkie te światy i łączy je w jeden pełen akcji wszechświat.

Biorąc pod uwagę, że w tej grze jest wiele postaci z różnych anime, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, kto daje ci największą szansę na zwycięstwo, i właśnie tam Lista poziomów Przygody Anime pojawia się, ponieważ oceniamy wszystkich dostępnych zawodników w grze. Oczywiście jest to subiektywne, więc jeśli twoja ulubiona postać jest na poziomie C, nadal powinieneś ich używać.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na wygraną, nasza lista kodów Anime Adventures jest pełna przydatnych gadżetów. Lub, jeśli szukasz podobnej zawartości, nasza lista poziomów League of Legends: Wild Rift, lista poziomów Genshin Impact i lista poziomów TFT są dobrym miejscem na rozpoczęcie.

W każdym razie, oto nasza lista poziomów Anime Adventures.

Lista poziomów Przygody Anime

Ranga Postacie z Przygód Anime
A All Might, Torch, Goku Rose, Marada, Rangoku, Dio, Itach
B Diabolo, Broly, Aaron, Payne, Niebieski Goku, Goku, Jotaro
C Wybielacz, Luffy, Karyoin. Sanji, Sasuke
D Luffo, Sakura, Joe, Johna
mi Piccola, Krillo, Zoru, Krillo

Masz to, nasza lista poziomów Anime Adventures. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej gry, zapoznaj się z naszym przewodnikiem handlowym Anime Adventures. Lub, mniej blokowa akcja, możesz sprawdzić nasze typy najlepszych gier anime na urządzenia mobilne i Switch.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar