Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Like A Dragon: Infinite Wealth udostępnia paywalle New Game Plus za edycjami 85/110 dolarów – a jeden z aktorów Yakuzy twierdzi, że decyzja „szkodzi dobrej woli społeczności”

/
/
/
48 Views

Like A Dragon: Infinite Wealth zamyka tryb New Game Plus na tle droższych wydań.

Gra RPG Yakuza pojawi się już za kilka dni, 26 stycznia, ale ci, którzy chcą powtórzyć tę niesamowitą zabawę ze wszystkimi swoimi umiejętnościami i nienaruszonym sprzętem, będą musieli wydać więcej. Nieskończone bogactwo oficjalna strona internetowa ujawnia, że ​​New Game Plus – funkcja, która zwykle jest bezpłatna – jest płatna w porównaniu z droższymi edycjami Deluxe i Ultimate.

Wersja standardowa Like A Dragon: Infinite Wealth, która zapewnia dostęp do podstawowej wersji gry, jest dostępna do kupienia w cenie 70 USD/60 GBP Para. Aby jednak uzyskać dostęp do New Game Plus, musisz niestety wydać 85 USD / 75 GBP za wersję Deluxe lub aż 110 USD / 95 GBP za wersję Ultimate.

Inne dodatki w tych edycjach premium obejmują loch po zakończeniu gry, dodatkową muzykę i więcej postaci dodanych do dzikich (niemarkowych) minigier Animal Crossing i Pokémon-style.

Jak już wspomniano, New Game Plus to dość standardowa funkcja występująca w niezliczonych grach, które obejmują zdobywanie poziomów, łupy i tak dalej. Wszystko, od Elden Ring po Alan Wake 2, pozwala odtworzyć grę, zachowując wszystkie swoje gadżety, a gry takie jak Marvel’s Spider-Man 2 dodają tę funkcję w bezpłatnej aktualizacji po premierze.

Nie trzeba dodawać, że wiadomość o tym, że zwykle bezpłatna funkcja jest teraz płatna, zirytowała wiele osób. „To nie jest «dziwne», to jest po prostu chciwe” – główny komentarz na temat Yakuzy subreddit czyta. „Zdecydowanie nie podoba mi się bezlitosne podejście do DLC i blokowanie podstawowej funkcji za zaporą” – mówi inny.

Yong Yea, który podkłada głos jednemu z dwóch bohaterów gry, Kazumie Kiryi, również wypowiedział się przeciwko strategii wypuszczenia gry żądnej pieniędzy. „Żadna gra nie powinna zamykać New Game Plus za paywallem” – pisze w mediach społecznościowych post. „Dzięki temu szkodzi to dobrej woli społeczności i regrywalności, co na dłuższą metę będzie niekorzystne. Powinna to być podstawowa funkcja lub bezpłatna aktualizacja każdej gry, która ją obsługuje”.

Deweloper RGG Studio i wydawca Sega jak dotąd nie odpowiedzieli na tę reakcję, ale taktyka nie ulegnie zmianie, jeśli zapewni firmom wystarczającą ilość pieniędzy 26 stycznia.

Sprawdź co jeszcze nowego u nas nadchodzące gry 2024 roku przewodnik.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar