Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Liczba graczy AC Mirage zgodna z Origins i Odyssey, największą premierą nowej generacji Ubisoftu

/
/
/
26 Views

Assassin’s Creed Mirage trafiło w zeszłym tygodniu na PlayStation, Xbox i PC i zarówno krytycy, jak i fani są całkiem zadowoleni z powrotu serii do korzeni. W przeciwieństwie do Assassin’s Creed Origins, Odyssey i Valhalla, w których występuje Basim, Mirage jest mniejszą, bardziej skondensowaną przygodą, w przeciwieństwie do poprzednich gier RPG z otwartym światem. Teraz, mniej więcej tydzień później, Ubisoft ujawnił, że liczba graczy w Mirage jest zgodna z Origins i Odyssey. Co więcej, Mirage to największa premiera nowej generacji firmy Ubisoft pod względem sprzedaży.

Oprócz tej wiadomości firma Ubisoft ujawniła zabawne statystyki dotyczące osiągnięć graczy Mirage w ciągu zaledwie sześciu dni:

  • Łącznie 479 lat spędzonych na parkouringu na dachach Bagdadu
  • 60 milionów skoków wiary
  • 1,2 miliona kotów ulicznych

„Biorąc pod uwagę liczbę graczy porównywalną z poprzednimi udanymi premierami, takimi jak Assassin’s Creed Origins i Assassin’s Creed Odyssey, jesteśmy zaszczyceni pozytywnym przyjęciem” – czytamy w oświadczeniu Ubisoftu. „Z dumą informujemy, że Assassin’s Creed Mirage to największa jak dotąd premiera Nowej Generacji pod względem sprzedaży jednostek w Ubisoft (PS5, Xbox Series X/S). Wielkie gratulacje dla studia Bordeaux i wszystkich jego partnerów w projekcie za to osiągnięcie.”

My świetnie się bawiłem przy grze, a o tym, dlaczego, możesz przeczytać w Informator gier Recenzja Assassin’s Creed Mirage. Jeśli nadal grasz lub planujesz wkrótce zacząć, koniecznie przeczytaj Informator gier Wskazówki i porady dotyczące Assassin’s Creed Mirage. Przeczytaj potem nasz wywiad z aktorem głosowym Basima, Lee Majdoubem.


Czy grałeś w Assassin’s Creed Mirage? Daj nam znać, co o tym myślisz w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar