Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Licząca 1800 żołnierzy armia Relaxaurusa tego gracza Palworld jest naprawdę bronią przewyższającą Metal Gear: „To było wspaniałe”

/
/
/
40 Views

Cóż, koledzy z Palworld, nieźle nam poszło, ale wygląda na to, że koniec jest bliski: absolutnie szalony chłopak wyhodował 1856 Relaxaurów, aby „zniszczyć Palworld”.

„Ale czekaj, Jordan” – możesz pomyśleć – „czy nie jesteśmy bezpieczni przed armią zabójczego Relaxaurusa Vasha Cowaii, skoro gramy na różnych serwerach i dlatego najprawdopodobniej nigdy go nie spotkamy?” Cóż, też tak myślałem, ale potem zobaczyłem absolutnie niszczycielską moc pokazaną na powyższym filmie i nagle wirtualne ściany oddzielające nasze serwery od serwerów Vash Cowaii nagle wydały mi się bardzo, bardzo słabe.

OK OK, to oczywiście wszystko jest bardzo głupie i całkowicie bezcelowe, ale rzeczy często są najbardziej zabawne. Youtuber Vash Cowaii, wcześniej znany z instruktażowych treści Warframe, podjął żmudny wysiłek, aby wykluć batalion Relaksaurusa, oprócz 16 czterogwiazdkowych Relaksaurów, po prostu po to, aby dać znakomicie Pal o derpowatej twarzy, bardzo potrzebne odkupienie.

„Od samego początku bardzo interesowałem się Relaxaurusem w kontekście memów, ale po zobaczeniu posta na Reddicie, w którym ubolewał nad opłakanym stanem jego uznania, był to ostatni krok, jakiego musiałem podjąć” – powiedział Vash Cowaii. „Wyhodowałem 1856 (technicznie rzecz biorąc, o 16 więcej) Relaxaurów, aby zniszczyć Palworld i było wspaniale”.

Na filmie widać, jak segmenty armii Relaxaurusów nie tylko pokonują, ale wręcz brutalnie traktują niektóre z najtrudniejszych potyczek w grze, jak na przykład legendarni Alpha Bossowie, Necromus i Jetragon. Taktyka Vasha jest prosta i konsekwentna: dosiądź grupę Relaksaurów wysokiego poziomu i zrzuć piekielny ogień na wrogów, aż im wytrzeszczą oczy.

„Został zniszczony” – mówi jeden z członków zespołu Vasha po szczególnie okrutnym starciu z Mammorestem na poziomie 38. „No cóż”, odpowiada Vash.

Diaboliczny.

Tu są najlepsze lokalizacje baz Palworld i ulepszenia będziesz potrzebować, jeśli chcesz mieć szansę przeciwstawić się tej gigantycznej armii Relaksaurów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar