Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Legion samobójców: Kill The Justice League celuje w okładkę PLAY

/
/
/
54 Views

PLAY #36 jest już dostępny! Nowy rok, nowi my – a wszczepione w nas bomby nie mają z tym nic wspólnego, przysięgamy! Po pewnym opóźnieniu Suicide Squad jest już prawie gotowy, więc rozmawiamy z twórcami, aby zagłębić się w prace nad rozwojem, a także rzucić okiem na GTA 6, przesłuchać Capcom w sprawie przyszłości Ace Attorney i na koniec rozdać nagrody za rok, w którym był. Kto jest na szczycie listy? Czytaj dalej, aby zobaczyć, co mamy w sklepie!

Zaprenumeruj Magazyn PLAY tutaj, aby zaoszczędzić na cenie okładkowej, uzyskać ekskluzywne okładki i mieć je co miesiąc dostarczane pod swoje drzwi lub urządzenie.

Lub kup aktualny numer tutaj!

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Po ukończeniu i odkurzeniu serii Batman: Arkham rozmawiamy z Dariusem Sadeghianem o stworzeniu następcy, który będzie bazował na lekcjach wyciągniętych przez Rocksteady, a jednocześnie będzie zasadniczo inny. Czy dzięki trybowi wieloosobowemu i sieciowemu oraz planom zapewnienia szerokiego wsparcia po premierze SS:KTJL może pokonać wszelkie przeciwności losu w zakresie heroicznych osiągnięć w trybie online?

GOTY PLAY – nie przegap tych zwycięzców

Magazyn PLAY

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Nadal warto świętować ubiegłoroczne mecze! Mając to wszystko za sobą, poświęcamy czas na wspieranie najlepszych gier, które zasługują na miejsce w Twoich zaległościach. Od mnóstwa dodatkowych nagród za szerzenie miłości po wybory dokonane zarówno przez czytelników, jak i krytyków – znajdziesz tu wszystkie gry na PS5, których nie można przegapić.

Apollo Justice: Trylogia Ace Attorney

Magazyn PLAY

(Źródło zdjęcia: Future, Capcom)

Na PlayStation czeka nas nie lada gratka, gdyż Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy wreszcie jest na dobrej drodze, aby wypełnić dużą lukę w historii sądów, przenosząc na platformę pozostałe gry z tej serii. Rozmawiamy z Kenichi Hashimoto i Janet Hsu o tych remasterach oraz o tym, jak seria ewoluowała w czwartej, piątej i szóstej grze. Pytamy też: co przyniesie przyszłość?

Wirusowe filmy z Grand Theft Auto 6 robią wrażenie

Magazyn PLAY

(Źródło zdjęcia: Future, Rockstar Games)

Vice Miasto! Aligatory! Podwójni bohaterowie! Wirusowe filmy! Wgłębiamy się w powrót do scenerii przypominającej Miami po wielu latach (zarówno we wszechświecie, jak i w prawdziwym życiu), nie mogąc się doczekać nadchodzącej dekady Rockstar.

Również w Insider: Czat Coal Supper Dzięki Bogu, oto inspiracje komediowe; „czy COD wejdzie do służby wcześniej czy później?”; Dodatek Lies Of P i nie tylko

Powrót na ring z Tekkenem 8

Magazyn PLAY

(Zdjęcie: Future, Bandai Namco)

Jeszcze jedna runda? Kontynuuj. Wchodzimy na ring, aby wziąć udział w ostatnim meczu przedpremierowym z Tekkenem 8, tym razem korzystając z okazji, aby zmierzyć się z trybami fabularnymi i zręcznościowymi oraz zmierzyć się z Reiną, tajemniczą nową pretendentką, która najwyraźniej celuje w diabelską koronę genową .

Kiedy ponownie zaczniemy grać w Granblue Fantasy, zajmiemy się także wczesnym trybem wieloosobowym: Relink przed nadchodzącą, długo, długo oczekiwaną premierą, dreszcze od Luto podobnego do PT, testujemy nasz rytm w Bits & Bops i więcej!

Czy Avatar: Frontiers Of Pandora robi wrażenie na PS5?

Magazyn PLAY

(Zdjęcie: Future, Ubisoft)

Ubisoft wypuścił kolejną dużą grę z otwartym światem – ale czy przyjęcie licencji Avatar nada jej bardziej wyraźną tożsamość? Cóż, tak i nie. To skomplikowane, ale wciąż jest tu mnóstwo rzeczy, które robią wrażenie.

Ponadto werdykty i wrażenia dotyczące Final Fantasy 16: Echoes Of The Past, Teardown, Resident Evil 4 VR, God Of War Ragnarök: Valhalla, Arizona Sunshine 2, Granblue Fantasy Versus: Rising i nie tylko!

RetroStacja

Magazyn PLAY

(Źródło zdjęcia: Future, Warner Bros)

W RetroStation cofamy zegar znacznie po pierwszej, aby ponownie odwiedzić Mortal Kombat: Deadly Alliance, grę na PS2, która odegrała kluczową rolę w nowoczesnym kierunku serii. Poza tym odkurzamy zawsze zagadkowy świat Digimon, stajemy w obronie Vaana jako de facto bohater Final Fantasy 12, zanurzamy się w PaRappa 2 na PS Plus i zostawiamy Was z The Evil Within.

Subskrybuj i oszczędzaj

Magazyn PLAY

(Źródło zdjęcia: Future, Warner Bros)

To dopiero początek 2024 roku! Zapisz się do Magazynu PLAY, a numer będziesz otrzymywać przez cały rok! Aby zapewnić fantastyczny dostęp i wnikliwe komentarze na temat wszystkich najnowszych gier na PS5, PS4 i PSVR, co miesiąc dostarczamy je do Twoich drzwi (lub urządzenia) wraz z ekskluzywnymi osłonami dla subskrybentów. Ponadto subskrypcja pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, wspierając bezpośrednio magazyn. Bez Waszego wsparcia nie możemy robić tego, co robimy!

Możesz subskrybować wydanie drukowane, wersję cyfrową lub zaoszczędzić jeszcze więcej dzięki pakietowi drukowanemu/cyfrowemu – cokolwiek wybierzesz, co miesiąc będziesz otrzymywać niespotykaną dotąd kolekcję dedykowanych relacji z PlayStation.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar