Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Łatka Spider-Man 2 na PS5 przypadkowo pozwala graczom wyświetlić menu dewelopera ujawniające plany DLC, fani nazywają to „najlepszą częścią aktualizacji”, ponieważ Insomniac ostrzega, że ​​może uszkodzić zapisane stany gry

/
/
/
70 Views

Najnowsza aktualizacja Marvel’s Spider-Man 2 obiecała wiele długo oczekiwanych funkcji, ale nie sądzę, aby ktokolwiek, łącznie z twórcami Insomniac, spodziewał się, że będzie zawierać pełne menu debugowania wypełnione głupkowatymi, zakłócającymi grę funkcjami i niektórymi pozorne szczegóły dotyczące planów DLC do gry.

Wygląda na to, że aby otworzyć menu dewelopera, wystarczy nacisnąć L3 i R3 na ekranie wyboru zapisu lub nacisnąć jednocześnie touchpad i przycisk opcji podczas rozgrywki. Gracze wciąż zastanawiają się nad granicami możliwości menu, ale wygląda na to, że jest to narzędzie, którego Insomniac użyłby do przetestowania gry – co oznacza, że ​​możesz na przykład zapewnić sobie nieskończone zdrowie, pomijać misje lub odradzać się w przeciwnym razie niedostępne pomieszczenia testowe.

„Jesteśmy świadomi, że najnowsza aktualizacja gry mogła niechcący umożliwić dostęp do menu gry w fazie rozwojowej” – mówi Insomniac Świergot. „W przygotowaniu jest poprawka. Pamiętaj, że korzystanie z tego menu może spowodować uszkodzenie zapisów i postępów w zdobywaniu trofeów. Granie w grę zgodnie z przeznaczeniem nie wiąże się z żadnym ryzykiem”.

Najbardziej szaloną częścią tego menu dewelopera jest to, że wydaje się ono zarysowywać cały wątek fabularny nadchodzącej wersji DLC. Możesz popatrzeć Reddit dla siebie, jeśli chcesz zobaczyć częściowo spoilerujące szczegóły, ale wydaje się, że zgadzają się one z planami przedstawionymi w materiale wyciekłym z hacka Insomniac.

Wydaje się, że graczom bardziej podobają się wszystkie dziwne sztuczki w menu deweloperów, niż martwią się uszkodzonymi zapisami, a widziałem ich sporo uwagi w związku z tym jest to „najlepsza część aktualizacji”. Nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawi się poprawka usuwająca to menu deweloperskie, więc cieszcie się nią, dopóki będzie dostępna.

Spectacular Spider-Men #1 to idealny komiksowy towarzysz Marvel’s Spider-Man 2.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar