Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Łatka Elden Ring 1.10.1 dodaje nowy moduł anty-cheat i dosłownie nic więcej

/
/
/
90 Views

Opublikowano nową łatkę Elden Ring, ale wszyscy fani szukający nowych informacji na temat Shadow of the Erdtree prawdopodobnie się rozczarują.

W łatce Elden Ring 1.10.1 notatkiFirma FromSoftware ogłosiła, że ​​oprogramowanie zapobiegające oszustwom w grze zostało zaktualizowane „w celu obsługi aktualizacji systemu operacyjnego Steam”. Studio twierdzi, że „będzie nadal dostarczać aktualizacje ulepszeń”, aby gracze mogli „korzystać z Elden Ring w większym komforcie”, ale poza tym w informacjach o łatce nie ma dosłownie nic więcej.

Oczywiście mamy nadzieję, że wszelkie nowe aktualizacje Elden Ring utorują drogę dla nadchodzącego DLC Elden Ring, ale wygląda na to, że tym razem tak się nie stało. Jest całkiem jasne, że ta aktualizacja została wprowadzona w związku ze zmianami w Steam, a nie samym Elden Ring. Prace nad Shadow of the Erdtree są oczywiście kontynuowane, ale na razie pozostają w tle i chociaż zmiany zapobiegające oszustwom będą nadal odczuwalne w przyszłości gry, nie jest to ostateczna łatka sprzed rozszerzenia.

W tej chwili najnowszy fragment dotyczący Shadow of the Erdtree pojawił się w zeszłym miesiącu, kiedy współpraca kontrolerów wskazywała na lutową datę premiery. Od tego czasu nie było żadnego komentarza na ten temat i chociaż FromSoft i Bandai nie zaprzeczyły istnieniu okna premiery, zdecydowanie też tego nie potwierdziły. Jak na moje pieniądze, jest to coraz bardziej mało prawdopodobne – choć Elden Ring prawdopodobnie ujdzie na sucho z ogłoszeniem w jedenastej godzinie, zdziwiłbym się, gdyby kontynuacja jednej z największych gier dekady wypadła bez żadnych fanfar.

Trzymaj się od pójścia w Pustkę z 10 gry takie jak Elden Ring.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar