Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Łatka Buzzkill Spider-Man 2 usuwa błąd umożliwiający swobodną poruszanie się jako Venom

/
/
/
45 Views

Marvel’s Spider-Man 2 ma nową aktualizację, która łata wiele błędów i niestety nie można już używać exploita do swobodnego poruszania się po Nowym Jorku jako Venom.

*Spoilery dotyczące Marvel’s Spider-Man 2*

(Zdjęcie: PlayStation/MKIceAndFire na YouTube)

Od kilku tygodni gracze Marvel’s Spider-Man 2 cieszą się zabawnym małym błędem, który pozwala im wędrować po Nowym Jorku jako główny złoczyńca gry, Venom. Dla kontekstu, w Marvel’s Spider-Man 2 znajduje się misja, która pozwala ci na krótko kontrolować Symbionta, ale tylko w bardzo ograniczonych granicach obszaru misji. Jednak niektórzy przebiegli sieciowi procarze zorientowali się, że możesz użyć niewidzialnej ściany, aby wydostać się ze strefy misji i swobodnie eksplorować mapę jako antagonista.

Wydaje się, że te dni mamy już za sobą, ponieważ gracze zaznajomieni z błędem twierdzą, że nie mogą już uzyskać do niego dostępu. Problem polega na tym, że błąd powodował uszkodzenie zapisów gry, więc prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli zostanie on załatany.

INSOMNIAC TO POŁATAŁ😔😔 z r/SpidermanPS4

Czy naprawili błąd dotyczący swobodnej wędrówki Venomem? z r/SpidermanPS4

Informacje o łatce dla Marvel’s Spider-Man 2 w wersji 1.001.005 są już dostępne stronie Insomniaca bez wzmianki o naprawieniu błędu swobodnej wędrówki Venoma, ale nie jest niczym niezwykłym, że informacje o łatkach nie zawsze są całkowicie wyczerpujące. Skontaktowałem się z firmą Sony w celu potwierdzenia i zaktualizuję ten artykuł, jeśli otrzymam odpowiedź.

Chociaż prawdopodobnie nie będziesz w stanie przestraszyć mieszkańców Nowego Jorku jako Venom w wolnym czasie, mogłeś zauważyć, że Symbiont może dosłownie igrać z ogniem i nie zostać ranny. Dyrektor gry Bryan Intihar wyjaśnił niedawno, że dzieje się tak dlatego, że posiadanie zbyt wielu słabości Venoma byłoby trudne do „zakomunikowania” graczom.

Błąd w grze swobodnej czy nie, uważa Joe Donnelly z GR Venom z Marvel’s Spider-Man 2 to najlepsze podejście do symbionta od czasu jego ulubionej gry Spider-Man sprzed 28 lat.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar