Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Kuromi wprowadza chaos na Halloweenowe wydarzenie w Hello Kitty Island Adventure

/
/
/
76 Views


Straszny sezon nadszedł w Big Adventures Park wraz z Halloweenowa przygoda na wyspie Hello Kitty aktualizacja, Upiorne Święto Kuromi. Każdy, kto zna załogę Sanrio, wie, że Kuromi zawsze szuka pretekstu, by zrobić psikusy swoim przyjaciołom i wywołać zamieszanie na wyspie.

Od premiery na początku tego roku Sanrio i Sunblink stale aktualizują Hello Kitty Island Adventure, dodając nową zawartość sezonową, a także zmiany poprawiające jakość życia. Granie w tę zabawną i łatwą grę to świetny sposób na świętowanie sezonu Halloween, jeśli chcesz uniknąć wielkiego strachu w horrorach.

Mieliśmy już okazję udekorować kabiny dla gości dla wielu przyjaciół głównej obsady, ale ta aktualizacja w końcu pozwala ci przejąć chatę jako własną i wypełnić ją meblami odzwierciedlającymi twoją osobowość. Ponadto możesz udekorować chatkę przyjaźni na wyspie znajomego w trybie wieloosobowym, aby zapewnić sobie dom z dala od domu.

To nie jedyna duża zmiana, która pojawi się w wersji 1.2. Kumpel Kuromi, Baku oraz Berry i Cherry (aka Lloromannic) złożą wizytę na wyspie, jeśli zrobisz dla nich chatę. Baku jest stałym gościem, ale duet Lloromannic podróżuje dopiero w tym miesiącu, więc upewnij się, że jesteś przygotowany! Nadchodzi także więcej głównej zawartości fabularnej, która pokaże więcej Chmurnej Wyspy Kiki i Lali i da ci szansę na współpracę z Retsuko w celu rozwiązania zagadki.

Kiedy jest upiorne święto Kuromi w Hello Kitty Island Adventure?

Spooky Celebration trwa od 1 października do 6 listopada 2023 roku na całej wyspie. Zdobądź uroczy kostium na Halloween z codziennego kalendarza logowania i poddawaj się sztuczkom, psikusom i handlowi ze znajomymi z wyspy, aby odblokować ekskluzywne meble na ten sezon.

To wszystko, co musisz wiedzieć o Halloweenowej aktualizacji Hello Kitty Island Adventure. Więcej informacji na temat Big Adventures Park znajdziesz w naszej recenzji Hello Kitty Island Adventure, a także naszych przewodnikach po bagażu Hello Kitty Island Adventure, liście stworzeń Hello Kitty Island Adventure i prezentach Hello Kitty Island Adventure.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar