Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Kuma z Tekkena 8 otrzymuje nowy zwiastun i nikt nie zastanawia się, dlaczego muszą walczyć z niedźwiedziem

/
/
/
130 Views

Jako jedna z najdłużej trwających fabuł w historii gier, seria Tekken była świadkiem całego szeregu dziwacznych wydarzeń i zaciekłych wojowników otaczających przesadny turniej King of the Iron Fight. Chociaż w Tekkenie dołączyli kosmiczni ninja, duże roboty i demony, żadna inna postać – moim zdaniem – nie jest dziwniejsza niż Kuma, walczący niedźwiedź.

A najnowszy zwiastun postaci, który właśnie wypuścił Bandai Namco, udowadnia, jak bardzo dziwaczną postacią jest Kuma i że w Tekken 8 jest jeszcze bardziej dziwaczną postacią. I osobiście nie zrobiłbym tego inaczej.

Najnowszy zwiastun Kumy ukazuje jego dziwny, ale wciąż zacięty styl walki. Oprócz znanych chwytów i zamachów Kuma przynosi także dużego łososia, którym okłada wrogów. Jednak ten łosoś nie jest zwykłą rybą, ponieważ jeśli Kuma wejdzie w tryb Wściekłości, zamieni się w rakietę o pełnej mocy i wystrzeliwuje w stronę przeciwnika. Oprócz Kumy widzimy także pojawienie się Pandy – odpowiednika Kumy w składzie i jego zainteresowania fabułą Tekkena.

To zwiastun, który ukazuje absurdalność tej postaci, która przez całą serię była czymś w rodzaju powtarzającego się knebla. Zaczynając jako żartobliwa postać w oryginalnym Tekkenie – odblokowywana po ukończeniu trybu zręcznościowego z Paulem Pheonixem – Kuma jest dużym niedźwiedziem wytrenowanym w wyspecjalizowanych sztukach walki przez wielkiego złoczyńcę serii, Heihachi Mishimę. Kuma stał się jednym z jego najbardziej cenionych wojowników zwierząt, a po zakończeniu Tekkena 1 walczący niedźwiedź wytyczył swoją ścieżkę w świecie.

Z każdym wpisem Kuma zyskuje nieco więcej osobowości – a w niektórych przypadkach także ubioru. Nie jest on pełnoprawną postacią mającą kluczową rolę w fabule i wydaje się, że twórcom serii Tekken nie przeszkadza to. Jedną z największych zalet Tekkena jest to, że nawet najdziwniejsi wojownicy w grze mogą nadal stawić czoła najzacieklejszym postaciom w grze i wyróżnić się w sercach fanów. Biorąc pod uwagę, że Kuma wciąż walczy z innymi wojownikami, którzy nie kwestionują tego, dlaczego walczący niedźwiedź chce wygrać światowy turniej walki, Kuma prawdopodobnie pozostanie kluczową postacią w serii Tekken nieco dłużej

Niedawno dostałem zapowiedź kilkugodzinnej gry Tekken 8, która skupiała się na dwóch równoległych trybach dla pojedynczego gracza. Oprócz kampanii fabularnej, która przebiega podobnie do Mortal Kombat 1, dostępna jest nowa gra Arcade Quest, będąca zabawnym hołdem dla bijatyk i przyjaciół, których poznajemy w społeczności.

Tekken 8, którego premiera odbędzie się 26 stycznia, zapowiada się na świetny pakiet, który będzie celebracją najdziwniejszej i zaciętej akcji, z której znana jest seria. Biorąc pod uwagę sukces Tekkena 7, programiści planują także utrzymać wsparcie dla gry po premierze.

Jeśli szukasz gier walki, które możesz sprawdzić przed premierą Tekkena 8, przejrzyj naszą listę 25 najlepszych gier walki możesz grać już teraz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar