Onime Marketing

Kultowy artysta FFVI projektuje przeznaczenie w Eternal Kingdom Battle Peak

Kultowy artysta FFVI projektuje przeznaczenie w Eternal Kingdom Battle Peak


Kultowy artysta FFVI projektuje przeznaczenie w Eternal Kingdom Battle Peak

W dzisiejszych czasach nie brakuje mobilnych gier MMORPG, aby rzucić się w świat magii, potworów i nie tylko, więc nowe tytuły potrzebują czegoś, co wyróżni się z tłumu. W przypadku Eternal Kingdom Battle Peak tym czymś jest zaangażowanie Yoshitaki Amano, legendarnego japońskiego artysty odpowiedzialnego za projekt postaci w pierwszych częściach Final Fantasy, a także Speed ​​Racer, spin-offy Neila Gaimana Sandmana i wiele więcej.

Możesz zobaczyć nowe wyobrażenia Amano szybciej, niż myślisz, z Wstępna rejestracja na Eternal Kingdom Battle Peak teraz otwarte. Sama gra to średniowieczna gra MMORPG, pełna magicznych i potwornych wrogów, których musisz jak najlepiej udowodnić, a także 200-osobowych trybów bitewnych obiecujących wojnę na pełną skalę.

Zaangażowanie Amano nie jest jedynym występem japońskiej rodziny królewskiej w Wiecznym Królestwie, gdzie legendarny zespół rockowy LUNASEA wnosi oficjalną piosenkę przewodnią, a także MONACA, wizjonerski dom muzyczny stojący za aranżacjami Smash Bros. Ultimate, zapewniający pełną ścieżkę dźwiękową za doświadczenie.

Jak mogę wziąć udział w rejestracji wstępnej Eternal Kingdom Battle Peak?

Możesz wstępnie zarejestrować się do Eternal Kingdom Battle Peak za pośrednictwem sklepu Google Play lub App Store. Istnieje również oficjalna strona internetowa, na której możesz być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi szczegółami, a także konkurs na Twitterze, w którym możesz wygrać 70 USD na kartę przedpłaconą do gry przed końcem lipca.

Masz wszystko, wszystko, co musisz wiedzieć o wstępnej rejestracji na Eternal Kingdom Battle Peak i innowacyjnym artyście, który to wszystko umożliwił. Aby uzyskać więcej potężnych światów mieczy i smutku, sprawdź naszą zapowiedź Xenoblade Chronicles 3.

Exit mobile version