Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Kultowa strzelanka trzecioosobowa Spec Ops: The Line usunięta ze Steama, ponieważ jej reżyser twierdzi, że to posunięcie „nie ma sensu”

/
/
/
49 Views

Aktualizacja: Wydawnictwo 2K ​​potwierdziło, że Spec Ops: The Line ma zostać wycofane ze wszystkich sklepów internetowych w związku z wygaśnięciem „kilku licencji partnerskich” związanych z kultową klasyczną strzelanką.

„Spec Ops: The Line nie będzie już dostępny w sklepach internetowych, ponieważ wygasa kilka licencji partnerskich związanych z grą” – przedstawiciel 2K mówi dziennikarz Stephen Totilo. „Gracze, którzy kupili grę, nadal mogą ją pobrać i grać w nią bez przerw. 2K pragnie podziękować naszej społeczności graczy, którzy wspierali grę i nie możemy się doczekać, aby zapewnić wam więcej ofert od naszej wytwórni w tym roku i później”.

Oryginalna historia: Kultowa strzelanka Spec Ops: The Line została z nieznanych powodów usunięta ze Steama, a nawet jej reżyser twierdzi, że „nie ma to sensu”.

Jeśli udasz się do Spec Ops: The Line’s Strona Steama, odkryjesz, że gry nie można już kupić, a zamiast tego znajdziesz informację o treści: „Spec Ops: The Line nie jest już dostępna w sklepie Steam” bez żadnego innego wyjaśnienia. Jak zauważył Wario64 na Twitterze Spec Ops jest nadal dostępny w innych cyfrowych sklepach, takich jak sklep Xbox i GOG.

Wydawca 2K ani Valve nie podały jeszcze powodu usunięcia gry, gdyż nawet niektórzy z jej twórców nie mają odpowiedzi dla zdezorientowanych fanów. „To nie ma sensu – zwłaszcza, że ​​tematyka przedstawiona w @SpecOpsTheLine jest teraz bardziej aktualna niż kiedykolwiek” – skomentował w tweecie Cory Davis, reżyser gry, dodając: „Dlaczego to się stało @2k @Steam?” Były programista YAGER, Enrique Colinet, również podzielił się słowami: „Naprawdę mam nadzieję, że istnieje ku temu dobry powód, w przeciwnym razie byłoby to niemal obraźliwe”.

Zobacz więcej

Spec Ops: The Line to strzelanka wojskowa z perspektywy trzeciej osoby, która „zaprojektowano, aby rzucić wyzwanie moralności graczy”, ponieważ „w realistyczny sposób bada ciemną stronę wojny” – czytamy na stronie Steam. Akcja rozgrywa się w Dubaju po kataklizmicznej burzy piaskowej. Gracze i inni członkowie zespołu Delta Recon Team muszą odnaleźć ocalałych, zbadać tajemniczy sygnał radiowy, przetrwać wojnę i stawić czoła pułkownikowi Johnowi Konradowi.

Usunięcie gry ze Steam spowodowało, że wielu fanów to zrobiło panika kupić go na innych platformach, aby spróbować go wypaczyć. Inni wykorzystali to jako okazję do podkreślenia wad kupowania gier cyfrowych zamiast fizycznych, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że Twoja ulubiona gra pewnego dnia zniknie. Niektórzy fani również zasugerował że może to być spowodowane problemem licencyjnym dotyczącym muzyki.

Spójrz na nasze najlepsze gry strzelanki listę, jeśli szukasz czegoś nowego do grania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar