Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Krótki film Family Guy wyjaśnia dziwne wejście Petera Griffina do Fortnite

/
/
/
86 Views

Chcąc zgromadzić każdą popularną postać multimedialną w znanym wszechświecie, Fortnite wita dwóch zaskakujących kandydatów w przepustce bojowej z rozdziału 5: Solid Snake z Metal Gear Solid i Peter Griffin z Family Guy. Co więcej, chaotyczny tata z serialu komediowego wkroczył do gry z krótkim filmem animowanym w stylu serialu.

Widzowie mogą zauważyć, że Peter ma znacząco inną, hm, sylwetkę w ponadczasowej grze Battle Royale od Epic Game – innymi słowy, wygląda, jakby chodził na siłownię. Przeprojektowanie postaci jest jednak prawdopodobnie produktem ubocznym zrównoważenia gry, ponieważ oryginalna wersja Petera miałaby niesprawiedliwie duży obszar trafień. Tak czy inaczej, nowy, potężny Peter jest zabawny, a nowy klip próbuje wyjaśnić tę transformację.

W tym krótkim filmie Peter pozornie zdaje sobie sprawę, że został zaproszony do autobusu bojowego, więc robi jedyną rzecz, która ma sens: zasięga porady fitness u lekarza-kota z kreskówek. Niezbyt oczytany typ Petera odrzuca książki „Jak się spuchnąć w 30 dni” i zamiast tego dla zastrzyku energii wybiera przeterminowany „Slurp Juice”. Pełny skrót znajdziesz poniżej.

Ci, którzy kochają najgorszego ojca telewizji, mogą spać spokojnie, ponieważ Peter również kupił kilka gadżetów z serialu, w szczególności jego wariant szybowca, Petercopter, który jest po prostu niebieskim helikopterem wzorowanym na jego twarzy. I jak wierni fani zauważyli w Internecie, w materiale źródłowym istnieje już precedens dotyczący Swole Petera.

Zobacz więcej

Rozdział 5 Fortnite rozpoczyna się dzisiaj – 3 grudnia – i dodaje więcej niż tylko postacie crossover. Modowalna broń, rozszerzone opcje ruchu, pociągi, którymi można jeździć i wiele więcej, pojawią się w nowym rozdziale. To dodatek do nadchodzącej współpracy Fortnite i Lego, a 7 grudnia w Fortnite pojawi się gra polegająca na przetrwaniu.

Fortnite przeżywał niedawno swój największy dzień w historii, pięć lat po tym, jak Battle Royale stało się fenomenem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar