Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Kreator postaci w Dragon’s Dogma 2 jest już najlepszym crossoverem RPG, z niesamowicie przekonującymi wersjami Wiedźmina, Elden Ring i Baldur’s Gate 3

/
/
/
44 Views

Kreator postaci w Dragon’s Dogma 2 jest dostępny dopiero od kilku dni, ale szybko przekształcił się w najlepszy crossover RPG – a jednocześnie tworzy jedne z najzdrowszych i najbardziej przerażających rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem w grze wideo.

Jeśli chcesz znaleźć się na parterze wśród doskonałych postaci z Dragon’s Dogma 2, koniecznie odwiedź Dogmat mody na Reddicie, gdzie gracze dzielą się zdjęciami swoich dzieł, często wraz z ustawieniami suwaka używanymi do tworzenia tych postaci, dzięki czemu można je odtworzyć we własnej grze. Tam są Geralty. Tam są Serca Cienia. Są nawet co najmniej dwa Meliny.

Serce Cienia z r/fashiondogma

Jest tego o wiele za dużo, żeby wszystko tutaj opublikować, ale poniższy tweet da wam przyzwoite wyobrażenie o tym, jak solidny jest naprawdę ten twórca postaci. Nawet postacie z żartów są dość imponujące Danny’ego DeVito do Emo Tobey Maguire prosto ze Spider-Mana 3. Jest też tego Pikachuktóre… cóż, nie klikaj tego linku, jeśli chcesz dziś spać.

Zobacz więcej

Jednak moim ulubionym dziełem jest zdecydowanie ta grająca para którzy stworzyli niesamowite wzajemne podobieństwa. „Ten proces zachęcił nas do zatrzymania się i naprawdę spojrzenia na siebie nawzajem, jak nigdy dotąd” – pisze CrankyGamer68. „Stwierdziliśmy, że dzisiaj praktycznie wszystko blokujemy i skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach nas samych i tego, jak się widzimy”. Nigdy bym się nie spodziewał, że w tym wszystkim będzie coś tak zdrowego.

Razem z żoną jesteśmy gotowi na bitwę 😊 z r/fashiondogma

Jeszcze przed pojawieniem się tego subreddita ludzie już chętnie dzielili się naprawdę dziwacznymi dziełami, od Todda Howarda po Gigachada. Wygląda na to, że kontynuacja stanowi godną kontynuację niesamowitych narzędzi do tworzenia z oryginalnej gry.

Najlepszy czas na grę w Dragon’s Dogma był 12 lat temu, a drugi najlepszy czas to teraz, gdy gra RPG była przeceniona za 5 dolarów przed premierą Dragon’s Dogma 2.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar