Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Kontynuacja „gry z otwartym światem, zanim pojawiły się jakiekolwiek inne gry z otwartym światem”, jest „jasna i kolorowa”, podczas gdy wiele gier jest „mrocznych i pesymistycznych”

/
/
/
56 Views

Twórcy Outcast: A New Beginning wystawiają rachunek za kontynuację, która ukaże się dzisiaj, około 25 lat po pionierskim pierwowzorze, jako promyk słońca w obliczu trendu w kierunku gier z mrocznymi, dystopijnymi wizjami przyszłości.

W wywiadzie dla GamesRadar+ producent THQ Nordic, Andreas Schmiedecker, opisał oryginalną grę Outcast jako „grę z otwartym światem, zanim pojawiły się jakiekolwiek inne gry z otwartym światem”. Teraz ukazała się kontynuacja i Schmiedecker ma nadzieję, że jej optymistyczna historia i tętniąca życiem atmosfera sprawią, że długie oczekiwanie będzie tego warte.

„Myślę, że w dzisiejszych czasach widzimy wiele dystopijnych i raczej mrocznych wersji przyszłości” – powiedział Schmiedecker. „Jedną rzeczą, która wyróżnia Outcast, jest jego jaśniejsze spojrzenie, zarówno pod względem historii, jak i stylu graficznego. Jest on głównie powiązany z pięknym światem zwanym Adelfa. Zarówno rośliny, jak i zwierzęta, ale także zamieszkujący je Talanowie, są bardzo wyjątkowe i fantastyczne. Staraliśmy się, aby były znajome Ziemi, ale jednocześnie sprawiały wrażenie bardzo obcych.

Jako ktoś, kto czerpie emocje z horrorów i filmów, Schmiedecker przemawia tutaj prosto do mojej duszy. Subtelnie przygnębiające skutki życia w tak ponurych, beznadziejnych wirtualnych światach przez wiele godzin w tygodniu nie są czymś, co można od razu odrzucić, szczególnie jeśli masz predyspozycje do depresji i/lub stanów lękowych. Pisałem już o tym wcześniej i jest to główny powód, dla którego skłaniam się ku JRPG, ale Outcast: A New Beginning zaczyna teraz brzmieć całkiem atrakcyjnie z podobnego powodu.

Kontynuacja przenosi powracającego bohatera Cuttera Slade’a, wskrzeszonego przez wszechmocnego Yodsa – tak, Yodsa – z powrotem do rozległego obcego świata Adelpha tylko po to, by odkryć, że jego mieszkańcy są zniewoleni, a świat pozbawiony jest zasobów naturalnych. Naturalnie, jako jedyny były żołnierz Navy Seal w okolicy, Twoim zadaniem jest naprawić sytuację i ponownie uratować świat.

Będziesz używać odrzutowca do skakania, doskakiwania w powietrzu i szybowania po całym świecie, a także połączysz dziesiątki unikalnych modułów, aby wyposażyć broń, która odpowiada Twoim preferencjom, aby pozbyć się planet z wrogich najeźdźców-robotów. Schmiedecker powiedział nam, że istnieją „lekkie elementy RPG”, takie jak drzewka umiejętności i dialogi z NPC, ale zdecydowanie jest to gra akcji z otwartym światem.

Outcast: A New Beginning jest już dostępny na PS5, Xbox Series X/S i PC.

Skoro już jesteśmy przy tym temacie, przejrzyj naszą listę najlepsze gry z otwartym światem kiedykolwiek?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar