Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Kody Tales Noir – zgarnij gratis

/
/
/
68 Views


Kody Tales Noir – zgarnij gratis

Dzięki naszej liście kodów Tales Noir możesz zdobyć przydatne przedmioty w grze, które mogą nieco ułatwić obronę twojego królestwa, a ponadto są one bezpłatne

15 lipca 2022: Sprawdziliśmy nowe kody Tales Noir

Nie wszyscy członkowie rodziny królewskiej siedzą na pośladkach, żeby pić herbatę i jeść podpłomyki, niektórzy wychodzą tam i toczą dobrą walkę, i tak jest w przypadku Tales Noir, mobilnej gry RPG, która pozwala ci uczynić ten świat swoim własnym, gdy zbierasz księżniczki i książęta, a biorąc pod uwagę, że jest ich ponad 100 do wyboru, wiesz, że na pewno znajdziesz tych dla siebie.

Oczywiście ochrona twojego królestwa to ciężka praca, a czasami potrzebujesz trochę pomocy i to jest w porządku, dlatego mamy to Kody Tales Noir lista, która jest pełna cennych gadżetów w grze, które pomogą ci w obronie zamku, a nawet w eksploracji różnych lochów znajdujących się na twoich ziemiach. Jeśli potrzebujesz porady na temat swoich żołnierzy, przejdź do naszego przewodnika po najlepszych klasach Tales Noir.

Jeśli chcesz jeszcze więcej gratisów, nasze kody Dead by Daylight, kody Disney Mirroverse, kody Anime Adventures, kody Valor Legends, kody Genshin Impact, kody Honkai Star Rail i kody Destiny Girl są ich pełne. Możesz też sprawdzić naszą listę najlepszych mobilnych gier RPG, aby znaleźć więcej świetnych tytułów.

Kody Tales Noir

Kody aktywne:

  • TN777 – (nowość!)

Przeterminowane kody:
Nie ma przeterminowanych kodów Tales Noir.

Zrzut ekranu z gry Tales Noir

Czym są kody Tales Noir?

Kody Tales Noir zapewniają cenne gadżety dzięki uprzejmości dewelopera, Pixel Rabbit, który ma tendencję do dodawania nowych za każdy kamień milowy, więc dodaj tę stronę do zakładek, aby uzyskać najnowsze gadżety.

Jak zrealizować kody Tales Noir?

Aby zrealizować kody Tales Noir, wykonaj następujące kroki:

  • Uruchom Tales Noir
  • Naciśnij przycisk korzyści
  • Przejdź do wydarzenia korzyści
  • Wybierz kod podarunkowy
  • Wpisz swój kod w dostępne miejsce
  • Hit zrealizuj
  • Ciesz się gratisami!

Masz to, wszystkie aktualne kody Tales Noir. Aby uzyskać więcej świetnych tytułów, sprawdź nasze najlepsze gry na iPhone’a i listy najlepszych gier na Androida.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar