Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Klasyczni X-Men z lat 90. nie wyglądali tak dobrze od dziesięcioleci

/
/
/
17 Views

X-Men z lat 90. nie wyglądali tak dobrze od lat. Przed powrotem wesołych mutantów Marvela do ich najpopularniejszej dekady w nadchodzącym serialu animowanym Disney Plus X-Men ’97, Marvel publikuje odpowiedni komiks – a teraz wydawca ujawnił wspaniałą wariantową okładkę autorstwa ulubionego artysty fanów Russella Dautermana to prawdopodobnie najbardziej kultowy wizerunek X-Men z lat 90. od, cóż, lat 90.

Komiks X-Men ’97 został napisany przez Steve’a Foxe’a z ilustracjami autorstwa Salvy Espin i powstał przy bezpośrednim udziale showrunnerów odnowionego serialu animowanego. Komiks pokaże, gdzie przebywały postacie z głównej obsady oryginalnego serialu animowanego z lat 90. w okresie pomiędzy końcem oryginalnej serii a początkiem jej odrodzenia, które przebiega według tej samej ciągłości.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Widoczna powyżej okładka Dautermana jest w rzeczywistości także retrospekcją do przeszłości artysty, ponieważ aktualizuje dzieło, które zrobił wiele lat temu, a które w rzeczywistości było dziełem sztuki, które doprowadziło go do zdobycia pracy na rysowanie dla Marvela, jak widać poniżej.

Dla mnie, wieloletniego fana twórczości Dautermana, interesujące i ekscytujące jest porównanie jego starszego dzieła, które było bardzo popularne wśród fanów jeszcze przed karierą Dautermana w Marvelu, z jego nową wersją.

(Zdjęcie: Russell Dauterman)

„X-Men: The Animated Series był dla mnie wszystkim, gdy byłem dzieckiem, i rozbudził we mnie miłość do X-Men i komiksów. Bez tego nie byłbym twórcą komiksów!” Dauterman mówi w oświadczeniu dołączonym do okładki.

„Ten artykuł jest oparty na grafice fanów X-Men: The Animated Series, którą zrobiłem dziesięć lat temu – grafice, która pozwoliła mi zatrudnić się w Marvel! Teraz została całkowicie przerobiona i stanowi oficjalną okładkę, aby uczcić nowy serial. Jestem absolutnie podekscytowany możliwością zrób ten utwór i nie mogę się doczekać ’97!”

X-Men ’97 #1 trafi do sprzedaży 27 marca. Data premiery serialu animowanego X-Men ’97 nie jest jeszcze znana.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowe komiksy o X-Menach Marvel zaplanował wydanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar