Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Klasyczna gra RPG inspirowana slasherami, w klimacie horroru, z klimatem Wieży Zegarowej, z bezpłatną wersją demonstracyjną i 96% pozytywnych recenzji

/
/
/
98 Views

Terror w Dębowym Sercu to zupełnie nowa gra RPG typu horror, wyraźnie inspirowana klasycznymi slasherami z lat 80. i 90., a mniej wyraźnie horrorami z NES i SNES, takimi jak Friday the 13th, Nightmare on Elm Street i Clock Tower. Został wydany dopiero w tym tygodniu, ale już to zrobił 96% pozytywnych recenzji na Steamie w chwili pisania tego tekstu, a także a darmowe demo którego każdy szanujący się fan horrorów wolałby nie przegapić.

Dorastając, oglądając klasyczne slashery, takie jak Scream, Friday the 13th i Nightmare on Elm Street oraz grając w gry takie jak Clock Tower i Resident Evil, choć w zbyt młodym wieku, Terror at Oakheart jest jak powrót do domu – bardzo mrocznego i krwawego domu , ale jednak dom. Oglądanie zwiastuna i granie w Rozdział 1 w wersji demonstracyjnej przypomina trochę spacer po nawiedzonym domu, którego aktorzy i rekwizyty inspirowane są różnymi kultowymi markami horroru.

Widzę fragment Arta Klauna z Terrifiera w zamaskowanym zabójcy terroryzującym małe wiejskie miasteczko Oakheart. Możliwość grania wieloma różnymi ocalałymi przypomina mi piątek 13-tego na NES-ie. Przewijana gra w chowanego przywołuje wspomnienia ukrywania się Nożycownik w Wieży Zegarowej. Potwór karmiony ofiarami zabójcy wygląda jak coś ze Stranger Things itp. itd.

„Przewijana w bok, oparta na pikselach gra Terror At Oakheart ma na celu odtworzenie wrażeń z oglądania horroru z lat 80.” – czytamy w opisie Steam.

W trakcie Terroru w Oakheart będziesz przekradał się przez wiele różnych słabo oświetlonych miejsc, w tym komisariat policji, posterunek strażnika, niektóre tereny obozowe i dom Teddy’ego, seryjnego mordercy, pozostawionego bezbronnego i posiadającego jedynie kryjówki, które przedłużą twoje przetrwanie . Chociaż twórca Tainted Pact twierdzi, że wszystkie postacie graczy „strasznie zginą z rąk Teddy’ego”. Nie jest jasne, czy to oznacza, że ​​wszyscy mamy przechlapane od samego początku i czy istnieje jakakolwiek szansa na przeżycie, ale szanse nie są do końca przeliczone na naszą korzyść.

Spędź straszny weekend z najlepsze horrory dostępny dzisiaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar