Onime Marketing

King of Avalon Kody 2023 – King of Avalon jak zdobyć darmowe złoto 2023

King of Avalon Kody 2023 – założenia gry i kody.

king-of-avalon-kody-2021

Nad władztwem króla Artura w grze king of avalon kody 2023 zawisły ciemne chmury. Śmierć tego szlachetnego i dobrego władcy wstrząsnęła fundamentami królestwa, obywatele pogrążyli się w smutku, rozgorzały walki o pusty tron. Tylko prawdziwy bohater potrafi pokonać wszystkie przeciwności losu, odnaleźć święty miecz Excalibur i stać się nowym królem Avalonu!

Warto przeczytać Jak zdobyć darmowe robuxy do Roblox – Roblox Kody 2023

Założenia gry King of Avalon

King of Avalon darmowe złoto 2023 to gra strategiczna typu multiplayer, opracowana przez studio DianDian Interactive i wydana w roku 2016. Gracz trafia do mitycznej, wczesnośredniowiecznej Anglii rodem z legend arturiańskich i wciela się w jednego z lordów starających się o schedę po zmarłym Królu Arturze.

Gracz musi rozbudowywać swoje miasto, gromadzić surowce, rozwijać nowe technologie i gromadzić potężną armię, aby móc stanąć w szranki z innymi spragnionymi władzy graczami. Oprócz standardowych jednostek można także trenować smoki i wykorzystywać je jako bronie masowej zagłady lub mobilne transportery surowców. To właśnie potężny smok okazuje się kluczem do zarządzenia królestwem. Ważne jest też zawieranie sojuszy ze znajomymi i współpraca przy rozbudowywaniu imperium. To prawdziwa gra wojenna królów – który z nich zwycięży?

Pomocne kody i hacki do gry king of avalon

Jak każda gra przeznaczona na mobilne urządzenia, również i ta oferuje szeroki wybór pomocnych w rozgrywce kodów bonusowych i hacków.

Jeżeli chodzi o grę King of Avalon kody są publikowane na stronach takich jak Facebook, Reddit i Discord. Przez większość czasu programiści publikują przydatne dodatki przy specjalnych okazjach, takich jak osiągnięte kamienie milowe, festiwale gier i podobne wydarzenia. Aby uaktywnić dany kod należy otworzyć grę i kliknąć zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu ekranu. Następnie trzeba kliknąć ikonę koła zębatego znajdującą się w lewym dolnym rogu i
w nowe oknie kliknąć przycisk „kody podarunkowe”. Wprowadzamy kod, zatwierdzamy i gotowe.

W grze takiej jak King of Avalon darmowe złoto uzyskane z kodów jest… na wagę złota! Kody gwarantują graczowi także srebro, żelazo, drewno, jedzenie, monetę szczęśliwego strzału, przyspieszenie budowy, kamienie uszlachetniające i inne nagrody. Pamiętać jednak należy, że wszelkie bonusy są ważne tylko przez pewien czas, więc warto się pospieszyć i wprowadzić je czym prędzej do gry. Istnieje co najmniej kilka witryn internetowych, które na bieżąco informują o nowych kodach, dlatego warto często je odwiedzać.

Może cię zainteresować Brawl Stars Darmowe Gemy 2023 – Jak zdobyć gemy do brawl stars 2023

Aby uniknąć błędów, upewnić się też należy, że kod wpisany został prawidłowo, z uwzględnieniem znaków specjalnych, a także wielkości liter.

W Internecie dostępne są także do gry King of Avalon hacki nieoficjalnych twórców, umożliwiające zdobycie nieograniczonej ilość drewna, jedzenia czy złota. Obsługa takich generatorów jest zazwyczaj bardzo intuicyjna, ale prawdziwi gracze i tak omijają z daleka wszelkiego rodzaju cheaty.

Dodajmy, że gra umożliwia także przeniesienie konta na inne urządzenie. Wystarczy, że gracz posiada konto na Facebooku, jest podłączony do Google Play lub Game Center. Należy wtedy wylogować się z gry na wszystkich innych urządzeniach, a następnie na nowym urządzeniu kliknąć na swój Awatar, po czym w żółty trybik ustawień w lewym dolnym rogu ekranu. Później wystarczy wybrać „Przełącz Konto” i wybrać Google Play lub Facebooka. Pojawi się możliwość zalogowania do wersji połączonej z kontami.

Każdy gracz może stać się żywą, wirtualną legendą opowieści w grze „King of Avalon Kody 2023„. Powyższa garść informacji może to ułatwić.

Exit mobile version