Onime Marketing

Kilka godzin po zdobyciu Malevelon Creek gracze Helldivers 2 zauważają ogromne zamaskowane statki bojowe nad światami Automaton, co wydaje się złe

Helldivers 2

Gracze Helldivers 2 mogą mieć kłopoty, ponieważ podejrzewają, że widzieli ogromne, zamaskowane okręty wojenne nad światami opartymi na Automatonach.

Podążając za nowym głównym rozkazem, gracze Helldivers 2 zajęli się Malevelon Creek do tego stopnia, że ​​w ciągu zaledwie kilku godzin wyzwolili piekielny świat. To jednak nie wszystkie dobre wieści – zgodnie z poniższymi obrazkami gracze Helldivers 2 sądzą, że zauważyli coś, co wygląda na gigantyczne, zakryte okręty wojenne w atmosferze nad światami Automaton, takimi jak Malevelon Creek.

Zamaskowane ogromne statki nad światami Automaton. z r/Helldivers

Pierwsze i drugie zdjęcie są prawdopodobnie najbardziej przekonujące ze wszystkich, ukazując dziwne, zamaskowane obiekty wysoko nad nieszczęsnymi Helldiversami, rzeźbiące groźne postacie na tle atmosfery.

„Właśnie widziałem dwa” – dzwoni odtwarzacz poniżej, dostarczając jeszcze bardziej przekonujących dowodów na temat całej klęski. „Na początku myślałem, że to superniszczyciele z podsłuchem, potem zobaczyłem obok nich superniszczyciel i biorąc pod uwagę, że są prawdopodobnie znacznie dalej, są ogromne” – dodaje inny. Jeden z graczy stawia hipotezę, że moglibyśmy nawet wejść na pokład takich statków Automatona, ale to tylko pobożne życzenia.

Komentarz z r/Helldivers

Niektórzy gracze nie są jednak przekonani. „Wygląda to po prostu na niski poziom LOD niszczyciela, który nieprawidłowo jest ładowany na scenę znacznie bliżej niż powinien” – pisze jeden z graczy, a inny zgadza się, że jest to prawdopodobnie „poprawna i nudna odpowiedź” na całą sytuację. Pomimo rzeczywiście przekonujących dowodów, mogliśmy po prostu patrzeć na drobny błąd techniczny.

Gdzie indziej nowy Quasar Cannon Stratagem z Helldivers 2 jest ogromnym hitem wśród graczy i widać, że jest popularny, ponieważ deweloper Arrowhead Game Studios musiał już wkroczyć, aby osłabić tę ogromną broń.

Sprawdź nasze najnowsze Helldivers 2 bronie przewodnik, w którym znajdziesz pełną listę poziomów dla każdej broni i fortelu.

Exit mobile version