Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Kiedy Godzilla x Kong: The New Empire będzie dostępny w streamingu?

/
/
/
36 Views

Godzilla x Kong właśnie wkroczyła do kin wczesne reakcje nazywając to absurdalnie zabawną przejażdżką – ale kiedy miks potworów trafi do serwisów streamingowych? To uczciwe pytanie. W końcu poprzednia odsłona MonsterVerse, Godzilla kontra Kong, ukazała się jednocześnie w kinach i na platformie streamingowej.

Tym razem tak nie jest, co oznacza, że ​​prawdopodobnie będziemy musieli sporo poczekać, zanim usiądziemy i będziemy mogli oglądać Godzillę, Konga i grupę innych kaiju walczących w zaciszu własnego domu.

Ale to nie koniec rozmowy. Poniżej spekulujemy na temat możliwej daty premiery Godzilli x Kong w trybie streamingowym, w tym tego, w jaki sposób poprzednie wydawnictwa Warner Bros. podpowiedzą nam, jakie miejsce może wylądować The New Empire.

Kiedy Godzilla x Kong pojawi się w streamingu?

(Zdjęcie: Warner Bros. Pictures)

W tej chwili tylko jedno jest pewne: Godzilla x Kong Jest nadchodzi streaming – a konkretnie Max.

Pozostaje już tylko domysły: największe premiery Warner Bros – takie jak Barbie i Dune z 2021 r. – zanim trafiły do ​​streamingu, minęły prawie pięć miesięcy. Nie sądzimy, aby tak było w tym przypadku, ponieważ jakakolwiek możliwa data premiery Maxa będzie prawdopodobnie zależna od tego, jak dobrze osiągnie film w weekend otwarcia, a także od jego wyników w kasie.

Jeśli będzie dobrze? Godzilla x Kong mogłaby następnie pojawić się w streamingu około 90–120 dni po premierze kinowej 29 marca w Czerwiec 2024 lub lipiec 2024.

Jeśli Godzilla x Kong się potknie, plany transmisji strumieniowej mogą zostać przesunięte z około 45–60 dni. Oznacza to, że możliwa jest premiera strumieniowa w maju 2024 r. Obserwuj tą przestrzeń.


Aby uzyskać więcej informacji na temat największych premier roku, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po nadchodzących filmach i kalendarzem dat premier filmów na rok 2024. Poniżej znajdziesz resztę naszych relacji z Godzilla x Kong: The New Empire.

  • Wyjaśniono zakończenie Godzilli x Kong
  • Czy jest scena po napisach Godzilla x Kong?
  • Reżyser Adam Wingard o tym, jak potwory opowiadają swoje historie
  • Reżyser Adam Wingard wymienia swój ulubiony film o Godzilli
  • Godzilla x Kong kaiju, wymienione i wyjaśnione

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar