Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Karnet bojowy Fortnite – rozdział 4

/
/
/
226 Views


Karnet bojowy Fortnite – rozdział 4

Z Geraltem z Wiedźmina i Doom Slayerem z, cóż, Dooma, przepustka bojowa Fortnite jest gorącą rzeczą w rozdziale 4, sezon 1, a my mamy wszystkie potrzebne informacje

The Przepustka bojowa Fortnite to pozycja obowiązkowa dla każdego prawdziwego battle royale, który ma obsesję na punkcie pieniędzy. Biorąc pod uwagę, że jest to gra free-to-play, każdy, kto naprawdę zainwestował w megahit Epic Games, prawdopodobnie może zracjonalizować upuszczenie trochę gotówki, aby zdobyć świeże skórki i inne przedmioty, dzięki którym ich czas gry będzie bardziej satysfakcjonujący.

Ale ile to kosztuje? A jakie skórki karnetu bojowego Fortnite są dostępne w rozdziale 4, sezon 1? Cóż, po to jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć. Zejdź na dół, jeśli chodzi o artykuły, aby znaleźć te rzeczy, lub aby uzyskać dodatkową pomoc, przejdź do naszych postaci Fortnite, przecieków Fortnite i przewodników po informacjach o łatkach Fortnite.

Ile kosztuje karnet bojowy Fortnite?

Karnet bojowy Fortnite kosztuje 950 V-dolców. Zakup takiej ilości waluty w grze kosztuje 7,99 USD / 6,49 GBP i można ją kupić w grze lub online, na przykład za pomocą poniższego łącza.

Jakie są skórki karnetu bojowego Fortnite dla rozdziału 4 sezonu 1?

Skóra Poziom
Selene Strona 1
Masaj Strona 3
Zabójca zagłady Strona 5
Zakurzony Strona 7
Nezumi Strona 9
Helsie Strona 11
Ponadczasowy Strona 13
Geralt z Rivii DO USTALENIA
Miniatura YouTube

Kiedy kończy się sezon 1 rozdziału 4 Fortnite?

Sezon 1 rozdziału 4 Fortnite kończy się 10 marca 2023 r. Do tego czasu możesz więc zdobyć wszystkie skórki karnetu bojowego Fortnite, jakie chcesz. Po tej dacie skórki mogą wrócić, ale trudno powiedzieć – Epic wprowadzi do battle royale całą masę nowych skórek.

To wszystkie informacje o przepustce bojowej Fortnite, które musisz znać. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszymi tapetami Fortnite, skórkami Fortnite i kreatywnymi przewodnikami po Fortnite, aby być na bieżąco z grą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar