Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Jurassic Park: Survival – Wszystko, co wiemy do tej pory o nowej grze Jurassic Park

/
/
/
64 Views

Sabre Interactive zaprezentowało podczas gali The Game Awards 2023 nową grę Jurassic Park, grę przygodową dla jednego gracza, która koncentruje się na pierwszoosobowej skradaniu się i akcji. Wiesz, coś, o czym fani franczyzy zawsze marzyli, odkąd po raz pierwszy zobaczyliśmy współczesny klasyk Spielberga. Akcja Jurassic Park: Survival rozgrywa się dzień po wydarzeniach z oryginalnego filmu z 1993 roku, kiedy to utkniesz na okrytej złą sławą wyspie Isla Nublar otoczonej przez niebezpieczne drapieżniki.

Jurassic Park: Survival to wciąż dopiero początek, co oznacza, że ​​nie spodziewamy się, że pojawi się ona wśród nowych gier na rok 2024 w nadchodzących miesiącach, ale to nie umniejsza naszego entuzjazmu. Skupienie się na skradaniu się i horrorze wydaje się idealnie pasować do serii Jurassic Park – zmierzysz się z najbardziej śmiercionośnymi stworzeniami w historii ludzkości, więc bezpośrednie atakowanie ich po prostu nie wchodzi w grę. Ponieważ Sabre obiecał, że wszystkie jego dinozaury będą miały swoje własne, odrębne i adaptacyjne zachowania, a dzicz Isla Nublar będzie tętnić życiem, gra szybko stała się jedną z naszych najbardziej oczekiwanych nadchodzących gier na PS5 i nadchodzące gry na Xbox Series X. Czytaj dalej, aby poznać najnowsze wiadomości, szczegóły i wiele więcej o Jurassic Park: Survival od twórcy World War Z.

Centrum Jurassic Park: Survival zostało zaktualizowane 18 stycznia 2024 r. Nie mamy jeszcze nic więcej do dodania, ale zaglądaj tu wkrótce, gdy będziemy się dowiadywać, co Sabre przygotował dla fanów Jurassic Park.

Jurassic Park: Data premiery i platformy Survival

(Zdjęcie: Sabre Interactive)

Saber Interactive nie potwierdziło jeszcze daty premiery Jurassic Park: Survival, ale deweloper potwierdził, że gra ostatecznie ukaże się na komputerach PC, PS5 i Xbox Series X. Chociaż zwiastun miał głównie charakter kinowy, zawierał fragmenty wersji pre-alpha materiał filmowy reprezentujący jakość, jaką chce zapewnić studio.

Park Jurajski: zwiastun przetrwania

Pierwszy zwiastun Jurassic Park: Survival miał swoją premierę podczas gali The Game Awards 2023. Film wyznacza ramy gry, przedstawiając naukowca uwięzionego na Isla Nublar wkrótce po wydarzeniach z oryginalnego filmu Jurassic Park. Możesz sam obejrzeć zwiastun Survival powyżej.

Park Jurajski: Historia przetrwania

Jurassic Park: Zrzut ekranu z ogłoszeniem o przetrwaniu

(Zdjęcie: Sabre Interactive)

Akcja Jurassic Park: Survival rozgrywa się wkrótce po wydarzeniach z oryginalnego filmu z 1993 roku i rozpoczyna się dzień po ewakuacji Isla Nublar. Nie wszystkim jednak udało się przetrwać i tu wkracza ty – Jurassic Park: Survival wcielisz się w dr Mayę Joshi, naukowca InGen, który desperacko stara się przetrwać. Maya Joshi to nowa postać w uniwersum Jurassic Park, chociaż w całej historii napotkasz wiele znanych miejsc. Sabre twierdzi, że będziesz mógł wyruszyć w podróż przez „w pełni zrealizowaną wyspę Isla Nublar wypełnioną reaktywną przyrodą, dinozaurami i innymi zaskakującymi zagrożeniami”, próbując uniknąć szeregu prehistorycznych drapieżników.

Park Jurajski: ustawienie przetrwania

Jurassic Park: Zrzut ekranu z ogłoszeniem o przetrwaniu

(Zdjęcie: Sabre Interactive)

Akcja Jurassic Park: Survival rozgrywa się na Isla Nublar, odległej wyspie, na której John Hammond nieświadomie sprowadził prehistoryczny koszmar na setki turystów i naukowców. Sabre obiecuje, że ta przestrzeń zostanie „w pełni zrealizowana”, dając możliwość odwiedzenia kultowych lokalizacji „od kultowych, wysokich bram parku po Centrum dla zwiedzających i nie tylko”. Chociaż do tej pory widzieliśmy tylko jego niewielką część, studio obiecuje, że zapełni Isla Nublar żywymi dinozaurami, każdy z własnymi zachowaniami adaptacyjnymi, a także szeroką gamą reaktywnych środowisk i dzikiej przyrody. Będziesz musiał wykorzystać resztki zasobów, które pozostały na wyspie, aby przetrwać w dziczy.

Jurassic Park: rozgrywka o przetrwanie

Jurassic Park: Zrzut ekranu z ogłoszeniem o przetrwaniu

(Zdjęcie: Sabre Interactive)

Chociaż do tej pory widzieliśmy tylko niewielką ilość materiałów sprzed fazy alfa, rozgrywka w Jurassic Park: Survival wygląda intensywnie. Sabre projektuje grę przygodową dla jednego gracza, która koncentruje się na ruchu i akcji w ukryciu – i nie brzmi to zupełnie inaczej niż doświadczenie, do jakiego dążyło The Creative Assembly w Alien: Isolation. Biorąc pod uwagę, jak niszczycielskie stworzenia, takie jak dilofozaur, welociraptor i tyrannosaurus rex – wszystkie można zobaczyć w pierwszym zwiastunie – nie ma większego sensu próbować bezpośredniej walki.

Zamiast tego Sabre obiecuje, że będziesz musiał wykorzystać swoją „pomysłowość poprzez odwrócenie uwagi i ukrycie się, aby wziąć udział w intensywnych i niezapomnianych spotkaniach w podróży, która pozwoli przetrwać niektóre z najbardziej śmiercionośnych stworzeń, jakie kiedykolwiek chodziły po ziemi”. Przetrwanie nie będzie łatwe, więc spodziewaj się, że będziesz szukać inteligentnych rozwiązań w coraz bardziej niebezpiecznych sytuacjach. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej Jurassic Park: Survival w akcji, ale to, co widzieliśmy do tej pory, jest z pewnością obiecujące.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar