Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Julianne Moore otwarcie opowiada o presji i swobodzie grania prawdziwego złoczyńcy w swoim nowym, skandalicznym dramacie historycznym

/
/
/
33 Views

Zaledwie kilka miesięcy później Maj grudzień na nasze ekrany Julianne Moore powraca w roli kolejnej niekonwencjonalnej matki. Tym razem jednak mierzy się z dramatem historycznym jako XVII-wieczna mama Mary Villers.

Prawdziwa postać historyczna jest bohaterem nowego serialu Sky, Mary & George, opowiadającego o jakobejskiej hrabinie Mary Villers, znanej z zmuszania syna do stosunków seksualnych z królem Szkocji Jakubem VI i królem Anglii w celu uzyskania korzyści finansowych i moc.

Łatwo jest ukazać Marię jako złoczyńcę ze względu na jej niewłaściwe techniki rodzicielskie i wykorzystywanie syna. Jednak pomimo jej złożoności Moore podeszła do tej postaci z empatią i nadała Mary ludzki aspekt. Moore mówi GameMe+: „Była osobą, która rzeczywiście walczyła z oczekiwaniami wobec niej”.

„Myślę, że ona jest osobą, która na tym etapie swojego życia ma te młode dorosłe dzieci, które musi umieścić, którymi musi się opiekować. Myślę, że jako rodzic wszyscy mamy obawy, jak poradzą sobie nasze dzieci i jak ich będziemy kształcić.”

Urodzona w skromnych początkach, prawdziwa Maria zrozumiała swoją niekorzystną sytuację jako kobiety w czasach jakobiańskich i zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby być niezależną dla siebie i swoich dzieci. Często uważana za najmądrzejszą osobę na sali, Mary wspinała się po szczeblach kariery za mąż, przekupywała polityków i współpracowała z przestępcami, dzięki czemu ona i George stali się wpływowymi graczami na angielskim dworze i najbardziej zaufanymi doradcami króla.

Moore kontynuuje, wspominając, że decyzja Marii, by postawić Jerzego pod nosem króla, wynikała z desperacji, aby na dłuższą metę zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie: „Po śmierci męża zdaje sobie sprawę, że nie ma żadnych pieniędzy, następny mężczyzna wychodzi za mąż. Pierwszą rzeczą, którą mówi, jest: „Musisz wysłać mojego syna do Francji. To część tego porozumienia, tak jak musisz kształcić moje dzieci”. Jest więc w takim momencie swojego życia, że ​​musi myśleć nie tylko o fizycznej opiece nad swoimi dziećmi, ale także o ich edukacji, małżeństwie i przyszłości”.

Chociaż serial oparty jest na fikcyjnej powieści Benjamina Woolleya „Zabójca króla”, Mary Villers była bardzo realna. Ponieważ jednak zmarła tak dawno temu, Jeszcze Alicja gwiazda miała więcej miejsca na eksplorację postaci bez ograniczeń, jakie wiążą się z przedstawianiem znanej postaci.

Moore wyjaśnia: „Myślę, że kiedy masz do czynienia z prawdziwym wspomnieniem lub prawdziwą osobą, jako aktorowi jest o wiele trudniej, ponieważ masz obowiązek zachować możliwie najdokładniejszą wypowiedź, ponieważ ludzie nie uwierzą ci, jeśli nie dopasujesz się do rytmu wypowiedzi. ruchy człowieka, ta fizyczność. Kiedy nie ma pamięci, masz dużo wolności.

„Mary & George” można już oglądać w Sky Atlantic, można go oglądać TERAZ w Wielkiej Brytanii, a w USA trafi do Starz 5 kwietnia. Więcej informacji znajdziesz w naszym rankingu najlepsze programy telewizyjne wszechczasów lub bądź na bieżąco nadchodzące programy telewizyjne zmierzasz w tym roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar