Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Judasz, nowa gra twórcy BioShock, bardziej przypomina BioShock niż kiedykolwiek

/
/
/
30 Views

Gdybyście pokazali mi nowy zwiastun Judas – gry stworzonej przez nowe studio twórcy BioShock, Kena Levine’a – całkowicie wyrwany z kontekstu, prawdopodobnie powiedziałbym wam, że wygląda bardzo podobnie do BioShock. Podobnie było ponad rok temu, więc jego pojawienie się podczas dzisiejszego pokazu na żywo w trybie PlayStation State of Play prawdopodobnie nie powiedział nam zbyt wiele, ale nowy materiał z rozgrywki pojawił się w zwiastunie świeżej historii gry, co naprawdę podkreśla nakładanie się na siebie – w myślę, że to dobry sposób.

Najnowszy spektakl Judasza rozpoczyna się mocnym, psychologicznym monologiem, w którym robi wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć powiedzenia „czy mógłbyś łaskawie”. Za chwilę wracamy na korytarze i kosimy roboty i pochlebców z bronią w jednej ręce i mocami żywiołów w drugiej. Jest nawet makabryczne zbliżenie, na którym smażą się nasze ręce. To tak, jakbyśmy nigdy nie opuścili starego Rapture.

Czy właśnie oślepłem na BioShock? Nie narzekam, po prostu nie potrafię oddzielić Levine’a od Rapture. „Napraw to, co zepsułeś” to slogan zamykający zwiastun, który moim zdaniem nawiązuje do głównego motywu gry BioShock Infinite. Jest ujęcie, w którym zdobywasz strzelbę, wyciągając ją z rąk trupa – kolejna klasyczna scena z BioShock 1. Prawie słyszę, jak mój kumpel z radia mówi mi, żebym „pamiętał uderzenie dwa razy”, kiedy nasz bohater uderza robota lewą ręką. To powiedziawszy, nie pamiętam uzbrojonych w broń kowbojskich dinozaurów z żadnego z BioShocków i jestem tu bardzo zainteresowany innymi nowymi pomysłami i zwrotami akcji, które niewątpliwie ma w zanadrzu Judasz.

Ten zwiastun Judasza potwierdza jedynie, że jest „w fazie rozwoju” na PS5, bez wzmianki o dacie ani oknie premiery. Dla przypomnienia, gra ukaże się także na PC i Xboksie.

Oto wszystko, co ogłoszono na Stan gry PlayStation pokazywać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar