Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Jeśli masz trudności z dostaniem się do Warhammer Age of Sigmar, ten nowy tryb gry jest dla Ciebie

/
/
/
54 Views

Warhammer Age of Sigmar to świetna gra wojenna, ale taka jest Jest trochę gęste – i wydawca Games Workshop zdaje się to dostrzegać, ponieważ wprowadza bardziej przystępny typ dopasowania.

Nazywana „Spearhead” i jest krótszą wersją Warhammer Age of Sigmar, która nie powinna trwać dłużej niż godzinę. Ponadto nie musisz się wcześniej martwić o równoważenie armii ani kombinowanie z punktami; Zestawy Spearhead zawierają mniejsze, wstępnie zbalansowane armie, które są gotowe do użycia. Najwyraźniej każda frakcja otrzyma pudełko Spearhead.

Zapowiedziany na AdeptiCon wraz z ujawnieniem, że Skaven rozpocznie kolejną edycję Age of Sigmar, ten nowy typ gry jest w zasadzie fantastyczną wersją Combat Patrol dla Warhammera 40K. Wprowadzony w zeszłym roku Combat Patrol to niewielki punkt wyjścia do gry, którego celem jest maksymalne ułatwienie gry nowicjuszom i graczom, którzy mają ograniczony czas. Podobnie jak Spearhead, zawiera również wstępnie zbalansowane skrzynki armii, które choć nie są przeznaczone do „podnoszenia i zabierania” (nadal musisz zbudować i pomalować modele), nie wymagają martwienia się o skład armii ani kupowania dodatkowych modeli przed rozpoczęciem gry „pełne” mecze.

To logiczne, że Age of Sigmar również to otrzyma – to świetny pomysł, i to nie tylko dla początkujących, których onieśmiela pełna wersja gry. Ci, którzy nie mogą poświęcić popołudnia na grę (lub nie mają możliwości stworzenia i pomalowania pełnej armii, co jest wspaniałe, ale może być bardzo czasochłonne), mają idealny punkt wyjścia do Spearhead.

Tak czy inaczej, dobrze, że w końcu mamy odpowiedź, czemu miały służyć te zapowiadane wcześniej zestawy Spearhead – nie oferowały wystarczającej liczby żołnierzy dla pełnej armii, a my już mieliśmy pakiety Vanguard, które „zaczęły zbierać”. Chyba sprawa w tej sprawie zamknięta!

Historia rozwijająca się…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar