Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Jesienna wyprzedaż Steam rozpoczyna się w przyszłym tygodniu

/
/
/
33 Views

Przygotuj siebie, swój portfel i swoich bliskich, bo już tylko kilka dni dzieli nas od Jesiennej Wyprzedaży Steam na rok 2023.

Jesienna wyprzedaż Steam 2023 rozpoczyna się 21 listopada o 10:00 czasu PST / 13:00 EST / 18:00 GMT i trwa do 28 listopada o tych samych godzinach. W zwiastunie wydarzenia Valve mówi, że będą „zniżki i pokazy”, więc najwyraźniej wśród wszystkich ofert możemy spodziewać się odrobiny smaku Next Fest.

Nie ma oficjalnych ogłoszeń na temat tego, co będzie przecenione w ramach wyprzedaży, ale zwiastun zapowiada niektóre hity, w tym Hunt: Showdown, Terraria, Mount & Blade 2: Bannerlord, Hitman 3, The Elder Scrolls Online, American Truck Simulator, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Sons of the Forest, Subnautica, Deep Rock Galactic, F1 23, Starfield, Star Wars Jedi: Survivor, Valheim, The Last of Us Part 1 i RimWorld. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, aby nadrobić zaległości w grach na PC.

Podczas tego wydarzenia możesz także zgłosić swoje nominacje do tegorocznych Nagród Steam w kategoriach od Gry Roku po Najlepszą grę, w której jesteś do bani (bez obrazy). Na pewno znajdziecie też kilka kategorii, w których na Baldur’s Gate 3 nie będziecie chcieli głosować. Valve twierdzi, że nominacje zostaną ogłoszone w grudniu.

To oficjalne ogłoszenie PSA na początku jesiennej wyprzedaży jest przydatne do celów budżetowych, ale nie jest dokładnie takie nowy nowości, ponieważ Valve oficjalnie potwierdziło wszystkie daty sprzedaży Steam na rok 2023 już w lutym. Jeśli nie mieści Ci się w budżecie wyprzedaż jesienna, pamiętaj, że wyprzedaż zimowa rozpoczyna się zaledwie miesiąc później, 21 grudnia.

Zawór już jest zaznaczając w naszych kalendarzach wyprzedaże Steam na rok 2024, a wiele z nich jest po prostu absurdalnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar