Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Jeden solowy twórca podtrzymuje ducha wyścigowców z ery PS2 dzięki tej retro japońskiej grze RPG o wyścigach ulicznych z poziomami w otwartym świecie i niesamowitą wersją demonstracyjną Steam

/
/
/
32 Views

Jeśli dorastałeś, grając w gry takie jak Tokyo Xtreme Racer, Need for Speed ​​Underground, Wangan Midnight i tym podobne, w Night-Runner poczujesz się jak w domu za kierownicą ulepszonego samochodu sportowego.

Night-Runner wpadł mi w oko, kiedy to było Kampania na Kickstarterze została w całości sfinansowana kilka dni temu i od tego czasu zdałem sobie sprawę, że tak jest całość; klimat, można powiedzieć. Możesz grać przez mięsiste prolog za darmo na Steamiei wg tysiące recenzji chwaląc nieskazitelną atmosferę powrotu do przeszłości, szerokie możliwości dostosowywania pojazdów, niesamowitą ścieżkę dźwiękową i wciągającą rozgrywkę, prawdopodobnie powinieneś, jeśli jesteś fanem tego gatunku.

„Rozgrywająca się w Japonii, w nieznanym czasie między 1990 a 2009 rokiem, będziesz poruszać się po skorumpowanych i podejrzanych walkach o władzę lokalnych załóg wyścigów ulicznych, z których każda rywalizuje o kontrolę nad swoimi regionami i czołowe miejsca w rankingach załóg” – mówi solowy deweloper Planet Jem Software . „Odkrywaj otwarte światy prawdziwych lokalizacji, rywalizuj w wyścigach zakładów, walcz z innymi załogami i ulepszaj swoje pojazdy dzięki niezwykle szczegółowej personalizacji samochodów”.

Wyraźnie zainspirowany popularnymi grami RPG o wyścigach ulicznych z ery PS2, a zwłaszcza tymi opartymi na japońskiej kulturze ulicznej – fascynacja moją od dzieciństwa – Night-Runners rozpoczyna grę z bardzo niewielkimi pieniędzmi, gdy poruszasz się po obskurnych podziemiach Tokio w poszukiwaniu jakiegoś koła. Twój pierwszy samochód niezmiennie będzie totalnym hitem, ale gdy wygrasz wyścigi i zyskasz reputację w mieście, zarobisz pieniądze, by pozwolić sobie na ulepszenia, konserwację i oczywiście całe nowe samochody.

Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem gier wyścigowych, jeśli nostalgicznie podchodzisz do gier na PS2 lub interesujesz się odkrywaniem Japonii, warto sprawdzić bezpłatną wersję demonstracyjną. Pomyśl o swoim samochodzie w grze jak o prostym statku do eksploracji map otwartego świata, który nocą prowadzi Cię autostradami stolicy Japonii. W niektórych sekcjach możesz spacerować z perspektywy trzeciej osoby, aby porozmawiać z innymi kierowcami lub dostosować swoją jazdę. Dzięki filtrom VHS i wybornej muzyce gwiazd trudno nie dać się wciągnąć w gęstą atmosferę Night-Runnera.

Planet Jem ma nadzieję, że Night-Runner zostanie wydany w maju 2025 r., a wersja beta będzie dostępna w kwietniu.

Skoro już jesteśmy przy tym temacie, oto najlepsze gry na PS2 cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar