Onime Marketing

Jaka jest najlepsza klasa Tales Noir?

Jaka jest najlepsza klasa Tales Noir?


Jaka jest najlepsza klasa Tales Noir?

Najlepsza klasa Tales Noir zależy od tego, jaką pracę musisz wykonać, więc zajrzyj do naszego przewodnika, aby dowiedzieć się wszystkiego o tej grze kolekcjonerskiej

Tales Noir to ciekawa mieszanka różnych gatunków. Istnieje mechanika zbierania, z całym mnóstwem książąt i księżniczek z różnych bajek, które możesz dodać do swojego planu. Istnieje również aspekt budowania miasta, ponieważ tworzysz swój własny zamek fantasy. Potem jest zadanie jej obrony, a to zupełnie inna sprawa.

Jak więc upewniasz się, że dobrze się bronisz, ale jednocześnie jesteś przygotowany do ataku i podjęcia bitwy z wrogiem? Cóż, chcesz użyć Najlepsza klasa Tales Noir, oczywiście. Ale nie jest do końca jasne, która klasa jest najlepsza, ani której użyć w różnych sytuacjach. Dlatego przybyliśmy na ratunek.

Udaj się więc poniżej, aby dowiedzieć się, jaka jest najlepsza klasa Tales Noir, a kiedy już skończysz, sprawdź niektóre z naszych innych przewodników. Mamy kody Tales Noir, jeśli potrzebujesz gratisów, lub, jeśli potrzebujesz czegoś innego, sprawdź nasze kody Mining Simulator 2, kody Arena Champions i kody Bloodline Heroes of Lithas, aby zdobyć inne gadżety.

Tales Noir najlepsza klasa

W Tales Noir jest pięć klas, więc wyjaśnijmy, czym one są i jak działają.

Grafika z Tales Noir przedstawiająca dwie postacie po obu stronach logo, a nad nim ciemnokolorowy, strasznie wyglądający smok.  Postać po lewej jest blondynką i nosi niebieską sukienkę.  Postać po prawej stronie ma białe włosy i nosi biały, boski strój.

Tales Noir klasa łowcy

Łowca to atakujący z dystansu, który naprawdę potrafi zadać cios. Oczywiście kompromis z klasą zadającą wysokie obrażenia polega na tym, że nie mogą w zamian pochłaniać tak dużych obrażeń. Dlatego trzymaj się z daleka i zabij jak najwięcej wrogów z bezpiecznej pozycji.

Klasa zabójcy Tales Noir

Zabójca to kolejna klasa zadająca wysokie obrażenia, z tym że działa nieco inaczej i ma nieco lepszą kontrolę tłumu. Ponownie, wysokie obrażenia oznaczają, że musisz maksymalnie wykorzystać szybkość zabójcy, aby zachować bezpieczeństwo.

Tales Noir klasa rycerza

Klasa rycerza to twój klasyczny czołg, który jest w stanie zaabsorbować duże obrażenia i prowadzić z przodu. Zadają ataki w zwarciu i zadają przyzwoite obrażenia, ale upewnij się, że nie oczekujesz zbyt wiele od swoich rycerzy w bitwach drużynowych.

Tales Noir klasa czarownika

Jak pewnie zgadłeś, czarownicy używają magii do wykonywania swojej brudnej roboty. Mają świetne zaklęcia obszarowe, zadające obrażenia, a także całkiem dobrze radzą sobie z kontrolą tłumu. Mogą być najlepszą wszechstronną klasą w grze.

Tales Noir klasa muzyk

Muzycy są twoimi klasycznymi uzdrowicielami, więc jak możesz sobie wyobrazić, nie będą na pierwszej linii frontu. Są istotną częścią walki drużynowej, zapewniając sojusznikom bezpieczeństwo podczas ataku.

Jaka jest najlepsza klasa Tales Noir?

Najlepsza klasa Tales Noir zależy od tego, czego potrzebujesz. Jeśli jesteś nowym graczem, prawdopodobnie najlepsza będzie klasa czarownika lub rycerza. Jeśli jesteś weteranem, bardziej prawdopodobne jest, że użyjesz zabójcy lub muzyka, ponieważ lepiej rozumiesz przebieg bitew. Żadna klasa nie jest od razu lepsza od drugiej, ale to, kogo wybrać, zależy od poziomu umiejętności i czasu spędzonego z grą.

Jeśli szukasz czegoś innego z klasami, sprawdź datę premiery Xenoblade Chronicles 3, postacie Xenoblade Chronicles 3 lub przewodniki po przedsprzedaży Xenoblade Chronicles 3, aby przygotować się na wielką grę RPG firmy Nintendo.

Exit mobile version