Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Jak oglądać Doctor Who Wild Blue Yonder w Internecie: przesyłaj strumieniowo odcinek 2 z okazji 60. rocznicy z dowolnego miejsca

/
/
/
103 Views

Są już dostępne programy specjalne z okazji 60. rocznicy Doctor Who, a pierwszy odcinek, The Star Beast, więcej niż spełnił oczekiwania, a David Tennant i Catherine Tate ponownie spotykają się, by przeżyć nowe przygody w Tardis. W odcinku 2, Wild Blue Yonder, para zostanie rzucona w czasie i przestrzeni, by materializować się na pozornie opuszczonym statku kosmicznym.

Odcinek 2 z okazji 60. rocznicy Doktora Who

Data: Sobota, 2 grudnia

Czas: 18:30 GMT / 13:30 ET / 10:30 PT / 3:30 AEST (3 grudnia)

Wielka Brytania: BBC iPlayer (BEZPŁATNY)

NAS: Disney Plusa

UA: Disney Plusa

Oglądaj dowolny strumień dzięki ExpressVPN

Duża część fabuły drugiego odcinka jest owiana tajemnicą, ale showrunner Doktora Who, Russell T Davies, opisał Wild Blue Yonder jako „dziwny” i „przerażający”, a zapowiedź sprawia, że ​​wydaje się, że jest to bardzo odległe od zabaw z zeszłego tygodnia. Drugi z odcinków specjalnych z okazji 60. rocznicy został ponownie napisany przez Daviesa („Torchwood”), a wyreżyserowany przez nowicjusza serii Toma Kingsleya („To będzie bolało”).

Początkowo emitowany w BBC One, Whovians w Wielkiej Brytanii będzie mógł oglądać Doctor Who Wild Blue Yonder w Internecie w tę sobotę bezpłatny w BBC iPlayer (z ważną licencją telewizyjną). W innych częściach świata drugi odcinek specjalny z okazji 60. rocznicy Doktora Who będzie można obejrzeć w Disney Plus.

Poza krajem? Dlaczego nie wypróbuj VPN, aby oglądać BBC iPlayer tak, jakbyś był w domu i oglądaj Doctor Who Wild Blue Yonder online z dowolnego miejsca.

Jak oglądać Doctor Who Wild Blue Yonder online w Wielkiej Brytanii

BBC Jeden

Wild Blue Yonder, drugi z trzech programów specjalnych z okazji 60. rocznicy Doktora Who, zostanie wyemitowany Sobota, 2 grudnia o 18:30 GMT w BBC One. Ostatnia część, The Chiggle, zostanie wyemitowana o tej samej porze w następną sobotę, 9 grudnia.

Odcinki będzie można obejrzeć BEZPŁATNY na żądanie BBC iPlayer tego samego dnia, a pierwszy odcinek, The Star Beast, jest już dostępny. Uwaga: powinieneś posiadać ważną licencję telewizyjną w Wielkiej Brytanii, ponieważ obejmuje ona teraz także korzystanie z treści cyfrowych.

BBC iPlayer jest także domem dla Whoniverse i stanowi kompleksowe centrum klasycznego Doktora Who (1963–1996), odrodzonego Doktora Who (2005–2022) i wszystkiego, co będzie w przyszłości.

Poza krajem? Możesz zawsze użyć VPN, aby uzyskać dostęp do BBC iPlayer z dowolnego miejsca.

Jak oglądać Doktora Who Wild Blue Yonder online z dowolnego miejsca

EkspresowyVPN |  Wypróbuj w 100% bez ryzyka przez 30 dni

EkspresowyVPN | Wypróbuj w 100% bez ryzyka przez 30 dni
Jeśli jesteś z dala od domu, kiedy emitowany jest program specjalny z okazji 60. rocznicy Doctor Who, VPN jest najlepszą opcją do dołączenia. Najlepsze usługi VPN omijają irytujące ograniczenia geograficzne, umożliwiając dostęp do BBC iPlayer z zagranicy – ​​tak jakbyś wrócił domu w Wielkiej Brytanii. Wypróbuj ExpressVPN przez 30 dni i odzyskaj pieniądze, jeśli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany. Są przyjazną grupą i nie ma żadnych kłopotów.

Jak korzystać z VPN dla BBC iPlayer

Należy wykonać trzy proste kroki:

1: Zainstaluj VPN. Przeanalizowaliśmy wszystkie najlepsze usługi VPN i ExpressVPN jest naszym najlepszym wyborem. Obecnie dostępna jest nawet oferta, w której możesz to zrobić zyskaj dodatkowe trzy miesiące ZA DARMO w pakiecie 12-miesięcznym i zaoszczędź 49%.

2: Połącz się z odpowiednim serwerem. Na przykład, jeśli odwiedzasz Stany Zjednoczone, ale chcesz oglądać BBC iPlayer, po prostu wybierz „Wielka Brytania” jako swoją lokalizację. Całodobowa obsługa klienta ExpressVPN na czacie na żywo jest gotowa Ci pomóc, jeśli zajdzie taka potrzeba.

3: Przejdź do BBC iPlayer. Po ustaleniu lokalizacji zarejestruj się w zwykły sposób lub zaloguj do BBC iPlayer i rozpocznij oglądanie. Nie sprzedane? Zawsze możesz anulować ExpressVPN w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Jak oglądać Doctor Who Wild Blue Yonder w USA

Disney Plusa

Disney Plusa

Wszystkie odcinki Doktora Who od tego momentu będą pojawiać się w Disney Plus na całym świecie w tym samym czasie, w którym zostaną wyemitowane w Wielkiej Brytanii. Obejmuje to Stany Zjednoczone, czyli Wild Blue Yonder. Drugi odcinek programu Doctor Who z okazji 60. rocznicy wyemituje w sobotę 2 grudnia.

Jeśli masz ochotę na więcej przygód w Tardis, seria Revival (2005-2022) jest dostępna na Max, a klasyczną serię (1963-1996) znajdziesz na Rury.

Podróżujesz poza Stany? Będziesz musiał użyj VPN aby uzyskać dostęp do konta Disney Plus za granicą.

Jak oglądać Doctor Who Wild Blue Yonder w Kanadzie

Disney Plusa

Disney Plusa

Ta sama historia jest w Kanadzie, gdzie Disney Plus jest domem dla nowego Doktora Who, w tym drugiego odcinka specjalnego Doktora Who, Wild Blue Yonder, w sobotę 2 grudnia.

Niektóre z epoki odrodzenia są dostępne na główny w Kanadzie, co obejmuje wszystkie poprzednie przygody Davida Tennanta. Podobnie jak w Stanach, seria klasyczna (1963-1996) dostępna jest w całości Rury.

Jak obejrzeć odcinek specjalny Doctor Who 2 w Australii

Disney Plusa

Disney Plusa

Disney Plus to miejsce, gdzie chcesz obejrzeć programy specjalne z okazji 60. rocznicy Doktora Who w Australii z odcinkiem 1, The Star Beast, już dostępnym. Odcinek 2, Wild Blue Yonder, pojawi się w niedzielę, 3 grudnia.

Wszystko Nu Who (2005-2022) można znaleźć na Birbantka Down Under, ale niestety klasyczny serial został na razie wytępiony z australijskich serwisów streamingowych.

Znowu będziesz musiał użyj VPN podczas podróży poza Oz.

Zwiastun drugiego odcinka specjalnego Doktora Who

Doktor Who, odcinek specjalny 2: wszystko, co wiemy do tej pory

Kto jest w obsadzie Doktora Who Wild Blue Yonder?

  • Davida Tennanta jako Doktor
  • Katarzyna Tate jako Donna Noble
  • Yasmin Finney jako Szlachetna Świątynia Róż.
  • Miriam Margolyes jako Meep
  • Ruth Madeley jako Shirley Anne Bingham
  • Żaklina Król jako Sylwia Noble
  • Karla Collinsa jako Świątynia Shauna
  • Jemmę Redgrave jako Kate Lethbridge-Stewart

Czy jest streszczenie Doktora Who: Wild Blue Yonder?

Oficjalny opis odcinka brzmi:

„TARDIS zabiera Doktora i Donnę na najdalszą krawędź przygody. Aby uciec, muszą stawić czoła najbardziej desperackiej walce w swoim życiu, w której stawką jest los wszechświata”.

Obejrzałeś już odcinek 1, ale nie zrozumiałeś wszystkiego, co się wydarzyło? Oto szczegółowe wyjaśnienie [CONTAINS SPOILERS] zakończenia.

Chcieć więcej?

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po innych najlepszych nowych programach telewizyjnych, które pojawią się w 2023 r. i później.

Jeśli szukasz innych sposobów na zajęcie się od teraz do następnego odcinka Doktora Who, nie zapomnij o najlepszych grach planszowych i najlepszych grach karcianych.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar