Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Jak obejrzeć stan gry PlayStation na styczeń 2024 r

/
/
/
41 Views

Oto jak obejrzeć prezentację PlayStation State of Play, która odbędzie się 31 stycznia i będzie zawierała spojrzenie na Rise of the Ronin, Stellar Blade i wiele innych nadchodzących gier na PS5.

Stan gry PlayStation na styczeń 2024 r. rozpoczyna się około 14:00 czasu PT/17:00 ET/22:00 GMT. Całą prezentację możesz obejrzeć tutaj, bezpośrednio w filmie YouTube znajdującym się poniżej, a sama prezentacja powinna trwać łącznie około 40 minut.

Potwierdzono już, że Rise of the Ronin i Stellar Blade, dwie ekskluzywne gry na PS5 w 2024 r., będą już bardzo obecne na prezentacji. Poza tym wiemy tylko, że Sony planuje pochwalić się innymi grami na PS5 i PSVR 2, których premiera planowana jest na 2024 rok.

Jednym z tytułów, których wielu spodziewa się wkrótce, jest Death Stranding 2, biorąc pod uwagę, że minęło sporo czasu, odkąd widzieliśmy lub słyszeliśmy cokolwiek z kontynuacji pod przewodnictwem Hideo Kojimy. Black Myth: Wukong, gra RPG akcji typu Soulslike, ma zostać wydana jeszcze w tym roku, czyli 20 sierpnia, więc to kolejna gra, która może się pojawić.

W najbliższej przyszłości Helldivers 2 zadebiutuje w przyszłym tygodniu, 8 lutego, jako gra dostępna wyłącznie na PS5, a wciąż nie widzieliśmy zbyt wielu nowych strzelanek w trybie współpracy. Teoretycznie byłoby to idealne miejsce dla PlayStation, aby dać swojej kolejnej ekskluzywnej grze chwilę, aby zabłysnąć w świetle reflektorów.

Ponadto Final Fantasy 7 Rebirth zadebiutuje w przyszłym miesiącu, 29 lutego, podobnie jak gra dostępna wyłącznie na PS5 – więc moglibyśmy otrzymać nowy zwiastun, który przygotuje nas do premiery. Jak zawsze w przypadku pokazów State of Play, możesz spodziewać się pojawienia kilku gier niezależnych, zarówno tych, o których wiedzieliśmy wcześniej, jak Pacific Drive, jak i tych, które są zupełnie nowe.

Kto wie, może nawet przyjrzymy się innym, niewyłącznym, takim jak Dogmat smoka 2.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar