Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Jak Niantic gra Kupidyna z parami Pokémon Go

/
/
/
153 Views


Jak Niantic gra Kupidyna z parami Pokémon Go

Aby uczcić sześć lat przebojowego tytułu AR Niantic, poszedłem szukać par Pokémon Go z całego świata i znalazłem mnóstwo miłości

Kiedy Niantic i Pokémon Company rozpoczęli pracę nad swoim projektem AR ponad sześć lat temu, prawdopodobnie mieli zestaw rozsądnych oczekiwań. Mieli nadzieję na wprowadzenie gier AR na świat, co zrobili; prawdopodobnie spodziewali się odrodzenia zainteresowania Pikachu i gangiem, o którym wiemy, że się wydarzyło; ale w tamtym czasie mogli nie wiedzieć, że w niektórych przypadkach grali w amorka.

Widzisz, Pokémon Go stał się zaskakującym swatem w ciągu swoich sześciu krótkich lat i nie zadowalając się zatrzymaniem się w tym miejscu, aplikacja Niantic zbliżyła do siebie pary, zabrała wspaniałych przyjaciół na epickie przygody, a przede wszystkim przypomniała nam, jak to jest być częścią społeczności. Pomyśleliśmy więc, że poszukamy niektórych z tych historii sukcesu i życia, na które wpłynęły.

A od czego lepiej zacząć niż od ślubów, szczytu miłości dla tych, którzy dorastali marząc o swoim wielkim dniu. Choć trzeba przyznać, że sama gra jest postrzegana jako plaga dla organizatorów ślubów lub młodej pary, która nie jest zainteresowana pięciogwiazdkowymi mega rajdami, a niektórzy posuwają się nawet do publikowania artykułów o tym, jak zachować Pokémon Go od zrujnowania twojego ślubu. Wszystko to, podczas gdy inni mają reklamowali swoje lokale dla swoich Pokestopów.

Wygląda na to, że trenerzy świata wygrali już bitwę, jeśli litania występów Pokémonów na ślubnych zdjęciach ma coś do powiedzenia w tej sprawie. Z Pojawia się squirtle podczas oficjalnej sesji zdjęciowej – na szczęście nie w pełnym składzie – do Odprawa Dragonite na degustacji ciasta nie wystarczy, aby ukochane istoty wyruszyły w pary, ale muszą też wprowadzić je w życie małżeńskie.

Venonat zawstydza pannę młodą w dniu ślubu

Pewnej parze, która poznała się podczas grania w aplikację, grupa troskliwych przyjaciół przypomniała sobie o swoim przypadkowym spotkaniu w dniu ślubu, z niestandardową ilustracją Pokémon Go opisującą ich oryginalne spotkanie. Teraz uwieczniony w popularnym Reddit post, komentarze, które tworzą długi wątek pod szczęśliwą parą, opowiadają inne historie o miłości podczas pierwszego nalotu.

„Tutaj zdobywam pomysły… Spotkałem mojego narzeczonego podczas grania w Pokemon Go” i „Spotkałem też mojego przyszłego męża grającego w Pokémon Go ”to kilka innych atrakcji, chociaż musimy przyznać pewną sympatię do dzielnego plakatu poniżej. Mimo to, biorąc pod uwagę liczbę par, które zostały przedstawione za pośrednictwem aplikacji, nie sądzę, aby zakładanie, że mogą nawet istnieć Pokémon Go wyskakuje w świat, stawiając pierwsze kroki na dwukilometrowym jajku.

Skomentuj na forum Reddit rozpad związku Pokémon Go

Postanowiłem dotrzeć do niektórych Pokemon Go pary z Reddit, a także kilka z Twittera, aby dowiedzieć się o ich wspólnym czasie gry io tym, jak wpłynęło to na ich relacje. Okazuje się, że dla większości z tych par jest to wspólne doświadczenie, a prawie wszystkie te, które do mnie wróciły, opowiadały o tym, jak to dało im coś do natychmiastowego związania. W wielu przypadkach zaczynali jako chodzący kumple.

Jak wszędzie, niektóre rzeczy wynikają z wygody. Jedna z par, z którymi rozmawiałam po raz pierwszy, odebrała Partnerstwo Pokémon, aby mogli zaoszczędzić na modułach przynęt, co jest przede wszystkim godnym pochwały duchem społeczności, zanim cały czas spędzony razem doprowadził do czegoś bardziej wyjątkowego. Mimo to, nawet jeśli dzielenie się ciężarem zakupu modułów przynęt jest zdroworozsądkowe, jest to wspaniały przykład tego, jak Niantic łączy ludzi.

Duży tłum na imprezie Pokémon Go

Wydaje się również, że aplikacja Niantic jest czymś w rodzaju idealnego lodołamacza, zwłaszcza w pokoleniu, które jest tak przyzwyczajone do robienia większości randek online. To coś, co wszystkie pary, z którymi rozmawiałem, łączyło od samego początku, doskonała wymówka, żeby się spotykać, zanim, przynajmniej w tych przypadkach, przerodziło się to w coś więcej.

Nie tylko ci, którzy spotkali się po premierze Pokémon Go, również skorzystali z gry, ponieważ istnieją nawet małżeństwa, które poprzedzają pierwszą wyprawę Niantic do świata Pokémon. Pewien mąż wysłał mi prostą wiadomość o tym, jak gra wzmocniła jego związek po ślubie, mówiąc: „moja żona i ja spotkaliśmy się w 2013 roku przed premierą gry, ale kiedy to się stało, wszystkie nasze wieczory randkowe obejmowały długie spacery, aby zagrać w grę i jaj wylęgowych”.

Z godzin spędzonych na przeszukiwaniu zakamarków internetu jasno wynika, że ​​Pokémon Go to nie tylko romantyczny rekindler. Jeden z moich osobistych faworytów pochodzi z posta na Reddicie zatytułowanego po prostu Czy jestem za stary? na oficjalnym forum, z jednym ojcem zadającym pytanie „Mam 44 lata, a mój najmłodszy syn wciągnął mnie w Pokémon Go. Oboje uwielbiamy pomysł posiadania Pokéstopa w pobliżu mojego biura. Czy powinienem czuć, że jestem za stary, by cieszyć się polowaniem na Pokémony?”

Redditorzy reagują, gdy gracz Pokémon Go pyta, czy jest za stary

Komentarze, jak pewnie już się domyślacie, były pełne miłości, zrozumienia, a przede wszystkim wyzywającej postawy w obliczu dorastania. Nie, była przytłaczająca odpowiedź, gdy gracze w wieku 69 lat wtrącali się z chęcią kontynuacji, a także wylewem młodszych graczy wyrażających, jak bardzo chcieliby zbierać stworzenia ze swoim tatą.

Wszystko to prowadzi mnie do ostatniego punktu i być może jednego z najbardziej znanych przykładów pary Pokémon Go, którą mogłeś już widzieć. Ten bezimienna starsza paranadal prawdopodobnie błogo nieświadomi radości, jaką przynoszą innym, pokazując nam wszystkim, jak nawet w naszych późniejszych latach coś tak prostego jak gra polegająca na łapaniu supermocnych stworzeń może was zbliżyć.

Niesławna starsza para Pokémon Go

Oczywiście możesz być cynikiem i powiedzieć „oni mogą robić wszystko na swoich telefonach” i możesz mieć rację. Ale jeśli pisanie i badanie tego nauczyło mnie jednego, to tego, że ci, którzy w coś wierzą, mają lepszy czas, zwłaszcza ci, którzy wierzą, że coś dobrego może nadejść i jak się okazuje, czy to będzie wspólny moduł przynęty, czy post ciastko degustujące Dragonite, coś dobrego, gdy grasz w Pokémon Go.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar