Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Jak ewoluować Finizena w Pokémon Scarlet i Violet

/
/
/
92 Views


W końcu spełniliśmy nasze życzenie – dodali delfina do gry Pokémon i bardzo nam się to podobało. Ale czy wiesz, że jeśli postępujesz zgodnie z naszymi jak ewoluować Finizen przewodniku, możesz mieć w drużynie dwa różne delfiny? Ewolucja tego cennego morświna wymaga trochę pracy, ale postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, a osiągniesz cel w mgnieniu oka.

Jeśli szukasz dodatkowej pomocy przy najnowszych grach Pokémon, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po bitwach tera raidowych Pokémon Scarlet i Violet lub naszym przewodnikiem dla wielu graczy Pokémon Scarlet i Violet. Jeśli próbujesz ukończyć swój Pokédex, zapoznaj się z naszymi przewodnikami, jak ewoluować Pawmo, jak ewoluować Primeape, jak ewoluować Sneasela i jak ewoluować także Riolu.

Gdzie znaleźć Finizena w Pokémon Scarlet i Violet?

Na szczęście Finizen jest dość częstym spotkaniem podczas podróży po Paldei. Jako Pokémon typu wodnego żyje w morzu i można go znaleźć praktycznie w każdej części oceanu otaczającego region.

Najłatwiej będzie ci złapać Finizena, gdy odblokujesz możliwość pływania na Koraidonie lub Miraidonie po wodzie, ale możesz mieć szczęście i znaleźć takiego blisko brzegu, że będziesz mógł stoczyć z nim bitwę. Ponadto Finizen czasami pojawia się w bitwach rajdowych.

Jak ewoluować Finizena w Palafina?

Chociaż znalezienie Finizena jest dość proste, ewolucja go w Palafina jest nieco bardziej skomplikowana. Najpierw musisz dołączyć do Union Circle z co najmniej jednym innym graczem. Następnie podnieś poziom swojego Finizena do poziomu 38 lub wyższego. To powinno pobudzić Twojego Finizena do ewolucji.

Jak ewoluować Finizen: Okładka Pokedexu Finizena przedstawiająca trzech z nich pływających w oceanie.

Możesz się martwić, że na początku coś schrzaniłeś, ponieważ Finizen i Palafin wyglądają niezwykle podobnie, dopóki Palafin nie zmieni się w formę bohatera, co ma miejsce tylko w bitwie. Jeśli będziesz przestrzegać tych kroków, Twoja ewolucja zakończy się sukcesem!

Tutaj masz wszystko, co musisz wiedzieć o ewolucji Finizena. Skoro już tu jesteś, może sprawdź nasz przewodnik po wszystkich regionach Pokémon?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar