Onime Marketing

Jak długo trwa Digimon Survive? – wszystkie trasy, nowa gra plus i 100%

Jak długo trwa Digimon Survive?  – wszystkie trasy, nowa gra plus i 100%


Jak długo trwa Digimon Survive? – wszystkie trasy, nowa gra plus i 100%

Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy zastanawiają się, ile czasu zajmuje pokonanie Digimon Survive, obliczyliśmy czas naszej przygody w cyfrowym świecie, aby dać ci dobre oszacowanie

Nie zawsze jest to pierwsze pytanie, które wszyscy zadają, gdy rozpoczynają nową grę, ale przy wszystkich różnych trasach, decyzjach i możliwościach w Digimon Survive nie jest niespodzianką, że próbujesz dowiedzieć się, jak długo możesz utknąć w cyfrowym świat. Cóż, jak można się spodziewać, to skomplikowana odpowiedź, ale mamy jedną.

Tak więc, jeśli jesteś jednym z wielu pytających „jak długo trwa Digimon Survive?” czytaj dalej, bo mamy twoje plecy. Graliśmy całą drogę przez odświeżony świat Digimon Bandai Namco ze stoperem w ręku, aby dowiedzieć się, jak długa jest podróż, abyś mógł dowiedzieć się, jak wcisnąć Survive do swojej rosnącej listy odtwarzania.

Aby uzyskać dodatkową pomoc w zdobyciu Takumy, Agumona i reszty zespołu w ich niebezpiecznej przygodzie, mamy ewolucję Digimon Survive, przedmioty Digimon Survive oraz przewodników rekrutacyjnych i zaprzyjaźnionych Digimon Survive. A jeśli to nie czas, ale jakość najnowszego tytułu Digimon, o którą się martwisz, złagodź swoje koncerty dzięki naszej recenzji Digimon Survive.

Jak długo pokonać Digimon Survive

Pokonanie Digimon Survive zajmuje około 25-30 godzin, zgodnie z naszym własnym doświadczeniem, a także z już opublikowanymi listami howlongtobeat.com. Oczywiście, ponieważ Digimon Survive to przede wszystkim doświadczenie powieści wizualnej, wszystko zależy od tego, czy przeczytasz każdą możliwą opcję dialogową w grze, czy też z łatwością pominiesz wszystkie te informacje. Tak czy inaczej, pośpieszna rozgrywka to bardziej jak 20 godzin, podczas gdy poświęcenie czasu na przeczytanie wszystkiego zajmie ci około 35-40 godzin.

Miniatura YouTube

Warto jednak zauważyć, że istnieją cztery oddzielne zakończenia Digimon Survive, z trzema trasami przez główną grę i możliwą czwartą w nowej grze plus. Na szczęście każda z tych tras ma podobny czas gry, więc aby ukończyć wszystkie trzy oryginalne opcje, a także nową grę i bieg, patrzysz na czas od 140 do 180 godzin.

Jak długo pokonać nową grę Digimon Survive plus

Nie dając ci żadnych spoilerów do głównej historii Digimon Survive, prawdopodobnie będziesz chciał zagrać w nową grę plus tryb po pierwszym przejściu. Powodów jest wiele, ale jednym z największych atutów jest odblokowanie bitew Mugen Collection w nowej grze plus run, które są zbiorem nałożonych na siebie wyzwań bitewnych, które mają przetestować twoją drużynę. Na szczęście wszystko, co zdobywasz, przenosisz do nowej gry, więc nie martw się o awansowanie na wysokie poziomy.

Oczywiście, udział w bitwach Mugen Collection wydłuży ci czas gry, a możliwe są zmiany w fabule, które mogą dodać kilka godzin do twojej rozgrywki, więc obecnie szacujemy, że nowa gra i bieg zajmie około 30-35 godziny. Oczywiście w cyfrowym świecie możesz spędzić tyle czasu, ile chcesz, ale jeśli chcesz przebić się z absolutnym minimum, zajmie to więcej niż 25-30 godzin nawet w nowej grze plus.

Jak długo przeżyć 100% Digimon?

Jeśli chcesz robić wszystko, co jest do zrobienia w Digimon Survive, lepiej odłóż inne gry, w które planowałeś grać przez jakiś czas, ponieważ ta jest doozy. Biorąc pod uwagę, że wciąż próbujemy zrobić to sami, a nikt jeszcze nie ma na howlongtobeat.com, szacujemy, że 100% rozgrywki w Digimon Survive wyniesie 150-200 godzin, co obejmuje zakończenie wszystkich czterech tras, rekrutację każdego Digimona, i znalezienie każdego elementu pamięci.

Masz to, nasza odpowiedź na pytanie „jak długo pokonać Digimon Survive?” Aby ominąć wszystkich towarzyszy potworów, których potrzebujesz, aby ta gra została pokonana, sprawdź naszą listę Digimon Survive Digimon.

Exit mobile version