Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Inspirowana Breath of the Wild kontynuacja 25-letniej gry z otwartym światem zajmuje około 64 kilometry kwadratowe i możesz eksplorować „każdy centymetr… bez żadnych ograniczeń”.

/
/
/
28 Views

Outcast: A New Beginning to kontynuacja jednej z pierwszych gier z otwartym światem, jakie kiedykolwiek stworzono, zwanej po prostu Outcast, ale czerpie także inspiracje z gier, które ukazały się w ciągu dwudziestu lat, pozwalając graczom odkrywać cały obcy świat „bez żadnych ograniczeń”.

Reżyser Outcast: A New Begining ujawnił wcześniej, że wpływ na kontynuację miała radykalna swoboda i nieliniowy rozwój gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. („Udaj się gdziekolwiek, w dowolnym momencie i zrób wszystko”). Teraz producent gry rzucił więcej światła na świat i sposób, w jaki otwiera się on na gracza.

Producent THQ Nordic, Andreas Schmiedecker, mówi Jasmine Gould-Wilson z Gamesradar, że obca planeta w grze ma „około 64 kilometrów kwadratowych i obejmuje siedem dużych wiosek Talen, różne biomy o zróżnicowanej roślinności oraz mnóstwo zwierząt i atrakcji w otwartym świecie”. Te siedem wiosek pełni rolę punktów orientacyjnych, ciągnąc cię w różnych kierunkach, a ty możesz pomóc rdzennej ludności w dowolnej kolejności.

„Po sekwencji samouczków gracz może całkowicie swobodnie eksplorować każdy centymetr tego świata (z wyjątkiem kilku baz) bez żadnych segmentacji i ograniczeń” – kontynuuje Schmiedecker. Nie ma więc żadnych granic ani niewidzialnych ścian, które Cię odstraszą, jeśli spadniesz poniżej pewnego poziomu.

Schmiedecker wcześniej zagłębiał się w „jasne i kolorowe” otoczenie gry oraz w to, jak to odróżnia ją od typowo ponurych krajobrazów, które można znaleźć w podobnych grach.

Outcast: A New Beginning jest już dostępny Para i konsole już teraz, na wypadek, gdybyś był zainteresowany nieskrępowaną swobodą, jaką zapewnia sequel.

Sprawdź inne najlepsze gry z otwartym światem teraz się w to zagłębić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar