Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Insomniac twierdzi, że nowa gra Marvel’s Spider-Man 2 plus „powinna pojawić się przed końcem roku”

/
/
/
38 Views

Marvel’s Spider-Man 2 już prawie tu jest – jeszcze tylko jeden dzień, aż 20 października trafi wyłącznie na PlayStation 5. Bardzo nam się podobało – czytaj Informator gier zrecenzujcie ją tutaj – i jesteśmy podekscytowani, że wszyscy dostaną ją w swoje ręce. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Insomniac Games zaleca graczom pobranie pierwszej aktualizacji, aby uzyskać „najlepsze wrażenia” przed rozpoczęciem pierwszej misji, a teraz dowiedzieliśmy się, kiedy można spodziewać się ulubionej przez fanów funkcji New Game Plus w sequelu.

Jak po raz pierwszy poinformował Styl życia PlayStation, ktoś zapytał dyrektora społeczności Insomniac Games, Jamesa Stevensona, czy New Game Plus i powtórka misji będą dostępne w grze w momencie premiery. Stevenson powiedział: „Nie, pracujemy nad aktualizacją tych funkcji, ale nie pojawią się one pierwszego dnia”.

Po tym, jak ktoś na Twitterze wyraził swoje rozczarowanie odpowiedziami, Stevenson wyjaśnił że New Game Plus nie była funkcją pierwszego dnia w oryginalnym Marvel’s Spider-Man, ale zamiast tego trybem dodanym około sześć tygodni po premierze.

Ktoś inny zapytał Stevensona na Twitterze, czy New Game Plus pojawi się w tym roku, czy w 2024, a Stevenson odpowiedział, że „powinno to nastąpić przed końcem roku”.

Jeśli więc nie możesz się doczekać ponownego rozegrania historii z Marvel’s Spider-Man 2 ze wszystkimi swoimi ulubionymi kostiumami, gadżetami, umiejętnościami i nie tylko odblokowanymi od razu, wydaje się, że może to zająć zaledwie miesiąc lub dwa.

Więcej o grze przeczytasz Informator gier Przeczytaj recenzję Marvel’s Spider-Man 2, a następnie przeczytaj o łatce Marvel’s Spider-Man 2 Dzień 1. Potem sprawdź Informator gier wskazówki bez spoilerów, które warto znać przed rozpoczęciem gry Marvel’s Spider-Man 2.


Czy jutro wskoczysz do Marvel’s Spider-Man 2? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar