Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Insomniac potwierdza, że ​​gra Wolverine osadzona jest w tym samym uniwersum co Spider-Man Marvela

/
/
/
84 Views

Odkąd dwa lata temu Insomanic ujawnił swoją grę Wolverine, fani zastanawiali się, czy akcja rozgrywa się w tym samym uniwersum, co gry studia Spider-Man. W wywiadzie z Trochę zabawnereżyser Spider-Mana 2 Bryan Intihar potwierdził, że odpowiedź brzmi „tak”.

Kiedy gospodarz Greg Miller zapytał, czy zostało wcześniej potwierdzone lub zaprzeczone, czy ich spin w Wolverine dzieli tę samą Ziemię, co jego Spider-Men, Intihar odpowiedział, mówiąc: „Wszyscy mają 1048. Myślę, że dobrze zrozumiałem, ale Tak.” Inthiar odnosi się do Ziemi-1048, która jest oznaczeniem uniwersum Marvela, w którym znajdują się gry o superbohaterach firmy Insonmiac.

Możesz obejrzeć klip rozpoczynający się od 1:10:44 (dzięki IGN).

Nie wiadomo, czy to oznacza, że ​​w Wolverine, który nie ma jeszcze okna premiery, zobaczymy jakiekolwiek odniesienia do Spider-Mana, ale niezależnie od tego jest to ekscytująca wiadomość. Nowy Jork w Marvel’s Spider-Man jest pełen odniesień do innych bohaterów, takich jak Avengers Tower, Sanctum Sanctorum i Ambasada Wakanda, więc rozsądniej było wyobrazić sobie Logana robiącego swoje gdzieś tam.

Poza tą aktualizacją niewiele wiemy o Wolverine poza tym, że będzie to tytuł dla dorosłych, dostępny wyłącznie na PlayStation 5. W oczekiwaniu na więcej szczegółów możesz przeczytać tę opinię na temat tego, dlaczego chciałbym zobaczyć te dwie gry serie gier dzielą ten sam wszechświat.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar