Onime Marketing

Homescapes Kody 2022 – Homescapes darmowe monety 2022

Homescapes Kody 2021

Gra Homescapes – Homescapes Kody 2022

Homescapes kody 2021 to gra, którą bez problemów zainstalować można na tabletach i na smartfonach i to całkowicie za darmo. Głównym zadaniem jest przechodzenie kolejnych etapów w grze. Aby to osiągnąć trzeba pomóc głównemu bohaterowi odbudować jego rodzinny dom. Do tego będzie on jednak potrzebował zarówno pieniędzy jak i gwiazdek.

Warto przeczytać State of Survival Kody 2021 – State of Survival Darmowe BioCaps

O co chodzi w tej grze? Homescapes Gwiazdki i monety za darmo

Głównym zadaniem gracza jest renowacja starej posiadłości. Chcąc doprowadzić ją do stanu świetności trzeba wykazać się przede wszystkim umiejętnościami projektowania wnętrz, ustawiania mebli, dekorowania pomieszczeń. Gracz musi urządzić kuchnie, zadbać o wystrój garażu, przedpokoju. A do tego wszystkiego potrzebował będzie pieniędzy.

Homescapes darmowe gwiazdki i monety- jak zdobyć?

Jeśli chodzi o zdobywanie gwiazdek to jest to możliwe jedynie poprzez przechodzenie różnych etapów w grze. Im więcej potrzeba gwiazdek, tym więcej poziomów musi być pokonanych. Każdy pokonany etap to jedna gwiazdka. Płacimy nimi za położenie tapet, naprawę schodów, generalnie za odbudowę domu głównego bohatera. Jednak odbudowa domu nie jest konieczna, ale stanowi dodatkowe wyzwanie. Można jedynie przechodzić kolejne poziomy i zbierać gwiazdki.

Może cię zainteresować Empires and Puzzles Kody 2021 na diamenty – Jak zdobyć darmowe Diamenty Empires and Puzzles 2021


Zdobywanie monet natomiast odbywa się przy przechodzeniu kolejnych poziomów Homescapes Kody. Każde przejście to około pięćdziesięciu monet. Jeśli uda się pokonać poziom szybciej, nie używając dodatkowych ruchów, można wówczas liczyć na pieniężny bonus, który otrzymuje się po zakończeniu rundy. Monety można zdobyć również oglądając reklamy video, albo po zrealizowaniu dziennej listy rzeczy do zrobienia.
Od czasu do czasu w grze pojawia się koło fortuny, gdzie również można wygrać monety, albo inne nagrody.

Homescapes kody- co to jest?

Za pomocą Homescapes kody można wygenerować gwiazdki i monety. Program jest dopracowany do granic możliwości , dostępny jest również w wersji online. Działa on perfekcyjnie i błyskawicznie generuje gwiazdy i monety.

Homescapes hack- czy warto tego używać?

Homescapec hack to oprogramowanie hakerskie, które znacznie ułatwia pokonywanie kolejnych etapów w grze, zdobywanie monet i gwiazdek. Gotowe i sprawdzone przepisy można znaleźć w internecie. Jednak czy warto? Zwycięstwo smakuje lepiej jeśli wypracowane samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz.

Główne zalety gry Homescapes

Przede wszystkim gra jest dostępna za darmo, albo z opcją mikropłatności, którą można zablokować w każdej chwili. Grać w tą grę można samemu, albo ze znajomymi w sieci. Kolejną zaletą jest to, ze to gracz właśnie może decydować jak będzie wyglądać odnowiona posiadłość. Gra ta to doskonałe połączenie wątku fabularnego, symulatora i prostych gierek logicznych. W Homescapes kody 2021, choć największy nacisk kładzie się na opowieść, to bardzo ważna jest też rozgrywka metodą tzw. połącz trzy, która jest znana doskonale wszystkim pasjonatom gier. na przewijających się, kolejnych planszach trzeba umieścić identyczne elementy. Pozwala to zebrać jak największa ilość punktów. Gra ta jest fantastyczną i uzależniającą przygodą, która wciągnie każdego z nas.

Exit mobile version