Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Hideki Kamiya zakłada kanał w YouTube po zdobyciu Platinum Games i twierdzi, że nie odchodzi na emeryturę

/
/
/
106 Views

Współzałożyciel Platinum Games, Hideki Kamiya, ogłosił w zeszłym miesiącu, że odchodzi ze studia. Zakładając firmę w 2006 roku w Osace w Japonii, a później pracując nad grami takimi jak Bayonetta i The Wonderful 101, pozostawił powód, dla którego opuścił firmę, w powietrzu. Powiedział po prostu: „To wynik wielu przemyśleń opartych na moich własnych przekonaniach” i że jego zdaniem „taki wynik będzie najlepszy”. Teraz, zaledwie kilka tygodni później, Kamiya założył kanał YouTube – trafnie nazwany „Hideki Kamiya Channel” – i w swoim pierwszym filmie ujawnia, że ​​nie odchodzi na emeryturę, jak po raz pierwszy poinformował Gry wideoKronika.

Na filmie widzimy Kamiyę, który prawdopodobnie opuszcza swoje biuro z pudełkiem bibelotów i nie tylko w ręku, a następnie odjeżdża Lamborghini. W pierwszym filmie opowiada o tym, jak jest obecnie bezrobotny, żartując, że ludzie muszą subskrybować jego kanał. Gry wideoKronika donosi, że Kamiya twierdzi, że faktycznie nie był w pracy przez jakiś czas.

„Myślę, że minęły jakieś trzy miesiące, odkąd zdecydowałem się rzucić palenie” – mówi w tłumaczeniu Gry wideoKronika. „Kiedy zdecydowałem się wyjechać, musiałem posprzątać wszystkie te zabawki i tym podobne rzeczy. Kiedy skończyłem sprzątać, byłem w domu na płatnym urlopie”.

Omawiając powody swojego odejścia, mówi: „nie da się tego określić”, pozostawiając powód niejednoznaczny. Jednak dalej mówi: „Odszedłem z firmy, ponieważ jako twórca gier chciałem podążać za swoimi przekonaniami [to] wybierz ścieżkę, którą uważam za właściwą i idź dalej. Tak, więc nie zamierzam jeszcze przechodzić na emeryturę. Chcę dalej tworzyć gry.”

Jednak na razie Kamiya twierdzi, że nie może pracować w grach przez rok z „powodów”, najprawdopodobniej klauzul o zakazie konkurencji związanych z jego odejściem z Platinum Games, Gry wideoKronika notatki.

Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniu o odejściu Kamiyi.

Kamiya założył Platinum Games wraz z Shinjim Mikami, którego już nie ma i który odszedł z Tango Gameworks na początku tego roku. Niektórzy fani mają nadzieję, że Kamiya i Mikami ponownie się połączą, chociaż nic na to nie wskazuje w tej chwili. Pomysł Kamiyi, aby stworzyć kanał na YouTube, jest podobny do pomysłu Masahiro Sakurai, który stworzył Masahiro Sakurai na kanale YouTube dotyczącym tworzenia gier spędzając trochę czasu wolnego od pracy po wydaniu Super Smash Bros. Ultimate na wcześniejszym etapie cyklu życia Switcha.

[Source: VideoGamesChronicle]


Jakie macie nadzieje, że Kamiya zrobi dalej? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar