Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Helldivers 2 szybko wyprzedza Destiny 2 i Starfield, stając się największą premierą Steam na PlayStation lub Xbox Studios

/
/
/
97 Views

Fale graczy próbują szerzyć demokrację i miażdżyć roboty w strzelance kooperacyjnej Helldivers 2, katapultując grę do rekordowego sukcesu, ponieważ kontynuacja przekroczyła już szczyty graczy na PC z największych wydań na PlayStation lub Xbox.

Helldivers 2 wcześniej było największą premierą PlayStation Studios na Steamie, pobijając rekordową liczbę 73 000 graczy jednocześnie w God of War w ciągu zaledwie jednego dnia. Od chwili premiery strzelanka niemal każdego dnia przekraczała własne szczyty graczy i według szacunków z Baza danych Steama.

Te zaktualizowane liczby stawiają Helldivers 2 przed takimi hitami jak GTA 5 i Monster Hunter World. Nieoczekiwana nadwyżka wydajności prawdopodobnie potwierdza także nowo odkrytą koncentrację PlayStation na zabieganiu o względy graczy na PC – i miejmy nadzieję, że doprowadzi to do jeszcze większej liczby jednoczesnych premier na PC i PS5.

Helldivers 2 również osiągnęło najwyższy poziom liczby graczy na PC wśród gier na PlayStation, wyprzedzając Destiny 2 – które technicznie nie wchodzi w zakres PlayStation Studios – i obecnie zajmuje drugie miejsce z 316 000 graczy. Największa premiera Xbox na platformie – imponująca liczba 330 000 Starfield – również została przebita.

Deweloper Arrowhead „stara się jednak nadążyć” za tak ogromnym popytem i niedawno musiał ograniczyć limit graczy do 450 000, aby poradzić sobie z falą aspirujących Helldivers. Podążając śladami Palworld, studio rozpoczyna masową falę rekrutacji, aby zareagować na nieoczekiwany megasukces gry.

Udało Ci się przejść przez kolejkę? Dowiedz się wszystkiego, o czym warto wiedzieć wszystkie frakcje w Helldivers 2.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar