Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Helldivers 2, po raz kolejny obciążony własnym sukcesem, krytykuje Discorda za zablokowanie menedżera społeczności za „wysyłanie zbyt wielu DM-ów za szybko”.

/
/
/
65 Views

Menedżer społeczności Helldivers 2 został tymczasowo zablokowany na Discordzie po tym, jak został wzięty za bota.

W tweecie Katherine Baskin skontaktowała się z obsługą Discorda, aby ponownie włączyć jej konto, wyjaśniając, że ogromny sukces tej strzelanki wieloosobowej spowodował, że codziennie otrzymywała setki wiadomości błyskawicznych od graczy proszących o wsparcie. Ona z kolei starała się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak to możliwe, ale najwyraźniej pisała i wysyłała odpowiedzi tak szybko, że została złapana przez wykrywacz botów Discorda i wyłączyła jej konto.

„Właśnie utraciłam dostęp do konta z powodu „zbyt szybkiego wysyłania zbyt wielu wiadomości prywatnych”” – napisała. „Na serwerze Helldivers 2 jest ponad 400 000 osób i codziennie otrzymuję 100 DM na temat wsparcia gry, moderacji itp. Czy mogę ponownie włączyć moje konto? Proszę również o przesłanie zgłoszenia.”

Zobacz więcej

Po chwili ciszy Baskin szturchnął Discorda i błagał: „No dalej, mam pracę do wykonania”. Dyrektor kreatywny Helldivers 2, Johan Pilestedt, również włączył się, aby ostrzec graczy o sytuacji, a także dołączył do Baskina, który zadręczał Discorda, aby naprawił sytuację. „Ponadto całkowita cisza ze strony wsparcia Discorda – co jest inną strategią niż ta, do której używamy [developer] Arrowhead Game Studios i Helldivers 2.”

Na szczęście Baskin ostatecznie przywróciła swoje konto w niecałe 48 godzin od pierwszego zgłoszenia jego zablokowania szybko obiecała„WRÓCIŁEM i jestem gotowy wyzwolić jakieś automatyczne szumowiny.”

Serwery Helldivers 2 z trudem dotrzymują kroku ogromnemu sukcesowi gry od czasu jej premiery kilka tygodni temu. Po prześcignięciu największych premier PlayStation Studio na Steamie w oparciu o liczbę jednoczesnych graczy, firma Arrowhead rozpoczęła awaryjną akcję rekrutacyjną, próbując zaspokoić popyt, i poinformowała, że ​​jej pracownicy są „całkowicie wyczerpani”, ale zadowoleni z pracowitego pierwszego tygodnia. Najnowsza łatka podniosła limit serwerów do 700 000 w oczekiwaniu na weekendowy szczyt, chociaż twórcy przyznali, że to tylko sprawi, że czasy oczekiwania będą „bardziej znośne”, a nie całkowicie je wyeliminują.

Silnik Helldivers 2 został „wycofany” 6 lat temu: „Nasi szaleni inżynierowie musieli zrobić wszystko bez żadnego wsparcia”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar