Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Helldivers 2, liczące 350 000 graczy, rzuca klątwy na niesławnego galaktycznego mistrza D&D Joela w ramach kolejnej dużej kampanii po tym, jak Malevelon Creek zmienia się w najgorsze

/
/
/
78 Views

Gracze Helldivers 2 są zdumieni utratą planety, mimo że ponad 350 000 żołnierzy próbuje ją wyzwolić.

Wczoraj, 29 lutego, nad ranem fani otrzymali nowy, trwający nadal „Rozkaz główny” – wyzwolenie planety Helldivers 2 Veld za wszelką cenę. Zeszłej nocy, jakieś 12 godzin po wydaniu Major Orderu, ponad 350 000 graczy próbowało podbić Veld, ale ku ich zaskoczeniu, wskaźnik zysków na planecie teraz spada.

Biorąc pod uwagę, że serwery Helldivers 2 były ograniczone do 800 000 graczy, jak ostatnio słyszeliśmy, oznacza to, że prawie połowa całej bazy aktywnych graczy może próbować wyzwolić pojedynczą planetę. Mimo to wskaźnik wyzwolenia Velda spadł do 57% z 70% zeszłej nocy, a najlepsi i najbystrzejsi z Super Ziemi nie znoszą tego dobrze.

(Zdjęcie: Sony)

„Joel na razie nie chce, żebyśmy wygrali” – czytamy w górnym komentarzu pod postem na Reddicie poniżej. Wiedziałam, że to się stanie. Na początku tygodnia dyrektor gry Helldivers 2 ujawnił, że jeden z twórców pełni rolę „Mistrza Gry”, skutecznie kontrolując Wojnę Galaktyczną za kulisami, a nazywa się Joel. Gracze mówią teraz, że Joel bardzo celowo ponownie układa talie.

JAK? z r/Helldivers

„Ach, prawdziwy mistrz gry. Cierpimy z powodu naszych poprzednich porażek, ale za wszelką cenę chcę tych 45 medali” – odpowiedział na komentarz oryginalny plakat. Joel cieszy się teraz niesławą w sercach i umysłach graczy Helldivers 2 na całym świecie, chociaż powiedziałbym, że ich rola za kulisami jest prawdopodobnie znacznie mniej złowieszcza.

Słabnąca ofensywa wkrótce następuje po tym, jak gracze Helldivers 2 tracą swoją najbardziej niesławną planetę: Malevelon Creek. Pomimo dziesiątek godzin i niezliczonych ofiar śmiertelnych w walce o odzyskanie tak zwanego „kosmicznego Wietnamu”, siły Automatonu niestety zwyciężyły, a gracze zostali wysłani do pakowania. Dobra wiadomość jest taka, że ​​walka o odzyskanie Malevelon Creek już trwa.

Będziemy musieli obserwować to główne zamówienie, aby sprawdzić, czy gracze Helldivers 2 zdołają odzyskać utraconą pozycję na Veld w nadchodzących dniach. Wiemy jednak, że wkrótce pojawi się pierwsza duża aktualizacja balansująca do Helldivers 2, a jej twórcy odpowiadają na graczy narzekających na „słabe” bronie i fortele.

Ostrzegam, że fałszywe gry Helldivers 2 i Palworld pojawiają się na Steamiechociaż na szczęście Valve dość szybko poradziło sobie z ich usunięciem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar