Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Harmonogram premiery sezonu 4 True Detective: kiedy emitowany jest odcinek 3?

/
/
/
51 Views

True Detective: Night Country to powrót uznanego dramatu kryminalnego na mały ekran po czterech latach, a Kali Reis i Jodie Foster wcielają się w Stephena Dorffa i Mahershalę Alego w roli detektywów w tym sezonie. Tym razem akcja rozgrywa się również podczas zimy na Alasce, więc nie tylko tematyka jest nieubłaganie mroczna.

W nowym rozdziale, luźno opartym na dwóch szalonych, prawdziwych historiach, szefowa policji w Ennis Liz Danvers (Foster) i funkcjonariuszka stanowa Evangeline Navarro (Reis) badają dziwne zniknięcie całej załogi Arctic Research Station Tsalal. Kiedy jednak oboje zagłębiają się w tajemnicę, zdają sobie sprawę, że jest ona dziwnie powiązana z nierozwiązaną sprawą morderstwa sprzed sześciu lat, której Navarro po prostu nie może odpuścić.

Aby dowiedzieć się, co się wydarzyło, dwójka „będzie musiała stawić czoła ciemności, którą w sobie noszą, i zagłębić się w nawiedzone prawdy ukryte pod wiecznym lodem” – czytamy w oficjalnym streszczeniu.

W dzisiejszych czasach streamingu trudno określić, kiedy emitowane są określone programy, dlatego poniżej zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o harmonogramie premiery 4. sezonu True Detective, począwszy od dnia rozpoczęcia i z ilu odcinków będzie się składać, aż do razy każda rata spadnie w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Przewiń dalej, aby nie przegapić ani sekundy…

Kiedy zostanie wyemitowany odcinek 3 True Detective: Night Country?

(Zdjęcie: HBO)

Premiera True Detective: Night Country miała miejsce 14 stycznia w USA i następnego dnia w Wielkiej Brytanii. Sezon ma trwać sześć tygodni, a odcinki będą pojawiać się w każdą niedzielę o 21:00 czasu wschodniego – lub oczywiście o 2:00 w każdy poniedziałek, jeśli mieszkasz po drugiej stronie stawu.

Nie martw się, od tego momentu transmisja będzie dostępna na żądanie w obu terytoriach, więc jeśli jesteś kochającym sen Brytyjczykiem, nie będziesz musiał zasiadać przed telewizorem we wczesnych godzinach porannych. To powiedziawszy, jeśli wolisz bardziej… wciągające doświadczenie i oglądasz każdy odcinek przed wschodem słońca, kim jesteśmy, żeby cię powstrzymywać?

  • „Detektyw” sezon 4, odcinek 1 teraz!
  • True Detective sezon 4, odcinek 2 – już dostępny!
  • „Detektyw” sezon 4, odcinek 3 – niedziela, 28 stycznia w USA/poniedziałek, 29 stycznia w Wielkiej Brytanii
  • „Detektyw” sezon 4, odcinek 4 – niedziela, 4 lutego w USA/poniedziałek, 5 lutego w Wielkiej Brytanii
  • „Detektyw” sezon 4, odcinek 5 – niedziela, 11 lutego w USA/poniedziałek, 12 lutego w Wielkiej Brytanii
  • „Detektyw” sezon 4, odcinek 6 – niedziela, 18 lutego w USA/poniedziałek, 19 lutego w Wielkiej Brytanii

Jak mogę obejrzeć True Detective: Night Country?

Kali Reis jako Evangeline Navarro w „Detektywie: Kraj nocy”.

(Zdjęcie: HBO)

Jeśli mieszkasz w USA, możesz oglądać True Detective: Night Country w HBO i na platformie streamingowej Max. W Wielkiej Brytanii serial jest emitowany w Sky Atlantic i NOW, podobnie jak poprzednie programy HBO, w tym Gra o tron, Sukcesja i The Last of Us.

W związku z tym, aby uzyskać dostęp do odcinków, musisz mieć subskrypcję jednej z wyżej wymienionych usług.


Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najbardziej ekscytujących nowych programach telewizyjnych, które nadchodzą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar