Onime Marketing

Hades, nasze GOTY na rok 2020 i jedna z najlepszych gier typu roguelike wszechczasów, pojawi się na telefonach Apple wyłącznie za pośrednictwem gier Netflix

Hades

Przebojowy hit roguelike firmy Supergiant Games z 2020 r., Hades, pojawi się na iPhone’ach i iPadach wyłącznie za pośrednictwem Netflix Games.

W komunikacie prasowym dot strona Supergiantastudio twierdzi, że wersja Hades na iOS pojawi się „wszelkich responsywnych akcji i niespodzianek dostępnych na innych platformach” gdzieś w 2024 r., ale nie podaje bardziej konkretnych ram czasowych.

Mobilny debiut Hadesa będzie standardem we wszystkich subskrypcjach Netflix, w tym subskrypcjach niższego poziomu z reklamami. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć urządzenie mobilne z systemem iOS, zalogować się do serwisu Netflix, przejść do wiersza gier i wybrać Hades. Stamtąd gra zostanie pobrana na Twoje urządzenie i będziesz mógł w nią grać, korzystając z w pełni konfigurowalnych elementów sterujących dotykiem.

Supergiant twierdzi, że Hades „powinien działać świetnie na iPhonie lub iPadzie z systemem iOS 16 lub nowszym”, ale na bardziej szczegółowe wymagania systemowe będziemy musieli poczekać do „bliżej premiery”.

Hades na iOS będzie obsługiwał zapisywanie i osiągnięcia w chmurze, ale zapisywanie krzyżowe pomiędzy istniejącymi wersjami Hadesa nie jest obsługiwane ze względu na „różne ograniczenia techniczne”.

Supergiant twierdzi, że „nie ma żadnych planów” dotyczących wersji Hades na Androida.

Trudno przecenić ilość pochwały, jakie zdobył Hades od premiery w 2020 roku. Zaczynając od najważniejszego, zajmuje pierwsze miejsce na naszej liście najlepszych gier 2020 roku, pokonując nawet niesamowite Last of Us 2. Gdzie indziej Hades przeszedł do historii gier wideo, będąc pierwszym w historii aby zdobyć nagrodę Hugo, zdobyła Złoty Joystick dla najlepszej gry niezależnej roku 2020 i była w tym roku nominowana do nagrody Game of the Year na The Game Awards, choć przegrała z The Last of Us 2. Udało jej się zdobyć zdobył główną nagrodę na British Academy Games Awards, 24. dorocznej edycji DICE Awards, Gayming Awards i 21. Game Developers Choice Awards.

Tymczasem Netflix Games podobno planuje wyjść poza rynek mobilny i zająć się „grami z wyższej półki”, najwyraźniej z myślą o serii Grand Theft Auto studia Rockstar. Czas pokaże, czy streamerowi uda się zaistnieć w przestrzeni gier, ale zdobycie praw do Hadesa na iOS jest znaczącym, jeśli nie rewolucyjnym krokiem we właściwym kierunku.

Za wszystko, o czym wiemy Hades 2wiesz, gdzie kliknąć.

Exit mobile version