Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Hades 2: Wszystko, co wiemy do tej pory przed premierą wczesnego dostępu w 2024 roku

/
/
/
73 Views

Hades 2 wejdzie do wczesnego dostępu w 2024 roku, co oznacza, że ​​może wylądować lada dzień. Warto to uczcić, ponieważ jako kontynuacja jednego z najlepszych gier typu roguelike w ostatnich czasach, Hades 2 wydaje się być gotowy, aby nas rzucić na kolana, podobnie jak jego poprzednik. Izometryczna gra akcji to także pierwsza bezpośrednia kontynuacja, jaką kiedykolwiek stworzył Supergiant, i nie możemy się doczekać, aż spotkamy zarówno znane, jak i nowe twarze, gdy wrócimy do królestwa Boga Podziemia.

Akcja tej nadchodzącej nowej gry na rok 2024 rozgrywa się jakiś czas po pierwszym Hadesie, kiedy księciu koronnemu Zagreusowi udało się ponownie zjednoczyć swoich rodziców i spotkać całą swoją dalszą olimpijską rodzinę w epickiej opowieści przemierzającej lochy. W Hadesie 2 przekazuje pochodnię Melinoë, ctonicznej nimfie i według mitologii swojej siostrze. Niedawny zwiastun cielęciny daje nam przegląd tego, co będzie robiła Księżniczka Piekła w sequelu, wyruszając na misję ratunkową, która może być również zabójstwem. Jej misja? Zabić Tytana.

Nie trzeba dodawać, że jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek podekscytowani możliwością zobaczenia, co przygotował Supergiant. Czy bogowie powrócą, by pomóc Melinoë? Czy w ogóle zobaczymy Zagreusa? I jak, do cholery (albo w piekle), Hades został uwięziony przez Chronosa? Pomijając jednak palące pytania i spekulacje, oto zestawienie wszystkiego, co można wiedzieć o Hades 2 przed jego premierą we wczesnym dostępie.

Nasz przewodnik po Hades 2 został zaktualizowany 27 lutego. Nie mamy w tej chwili nic więcej do dodania, ale będziemy Was informować, gdy w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej wieści o Hadesie 2.

Data premiery i platformy Hades 2

Według dewelopera Supergiant, Hades 2 trafi do wczesnego dostępu w drugim kwartale 2024 roku. Kontynuacja będzie dostępna jednocześnie na Steamie i w Epic Games Store. Supergiant obiecał, że dokładna data, cena i wymagania systemowe zostaną podane bliżej premiery. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat daty premiery pełnej wersji gry, ale minie dobre kilka miesięcy od rozpoczęcia okresu EA.

Wydanie Hades 2 w ramach wczesnego dostępu

(Zdjęcie: Supergiant Games)

Podążając śladami Hadesa, kontynuacja ukaże się również we wczesnym dostępie w drugim kwartale 2024 r. na Steamie i Epic Games Store – więcej informacji na temat okresu wczesnego dostępu ma pojawić się tuż przed premierą. Wczesny dostęp umożliwi Ci zakup i zagranie w opracowaną wersję Hadesu, a także możliwość przekazania opinii przed premierą.

Supergiant tak twierdzi „Hades 2 będzie zawierał co najmniej tyle samo treści od pierwszego dnia we wczesnym dostępie, co oryginalna gra w chwili premiery we wczesnym dostępie na Steamie. I choć wczesny dostęp z natury oznacza, że ​​gra nie jest jeszcze ukończona, nadal chcemy zrób wszystko, co w naszej mocy, aby mieć pewność, że Hades 2 będzie wart twojego czasu, gdy tylko będzie można w niego grać w dowolnym trybie.”

Test techniczny Hadesa 2

Zwiastun Hadesu 2

(Zdjęcie: Supergiant Games)

Przed rozpoczęciem okresu wczesnego dostępu do Hades 2 Supergiant przeprowadzi ograniczone testy techniczne na małej próbie graczy. „Celem tego testu będzie znalezienie i rozwiązanie wszelkich problemów technicznych lub problemów ze zgodnością, które mogliśmy przeoczyć, aby zapewnić każdemu, kto wypróbuje Hades 2 we wczesnym dostępie, płynną grę.” mówi Supergigant, dodając, że „test techniczny będzie zawierał znacznie mniej zawartości niż ta, która będzie dostępna w momencie premiery wczesnego dostępu i prawdopodobnie będzie ograniczony tylko do stosunkowo niewielkiej grupy graczy, którzy wyrażą zainteresowanie uczestnictwem”. Nie ma jeszcze szczegółów dotyczących rejestracji, ale nastąpi to na początku 2024 r.

Bohater Hadesa 2

Hades 2

(Zdjęcie: Supergiant Games)

Hades 2 przedstawi nam nową grywalną postać w Melinoë, nieśmiertelną księżniczkę Zaświatów, którą poznaliśmy w debiutanckim zwiastunie. Jako siostra Zagreusa z oryginalnej gry, Melinoë jest także postacią wyrwaną ze starożytnej mitologii. Mówi się, że jest wzorowana na starożytnym bóstwie Podziemia, uważa się, że jest spokrewniona z Hadesem w „jakiej małej starożytnej mitologii o niej istnieje”. Ze względu na pewną tajemnicę otaczającą tę postać, Supergiant Games stwierdziło, że pragnie „zbadać jej historię i powiązania z rodziną, poszerzając w ten sposób naszą wizję Zaświatów”.

Historia Hadesa 2

Hades 2

(Zdjęcie: Supergiant Games)

Jeśli chodzi o historię Hades 2, zwiastun nasuwa mi myśl, że możemy mieć do czynienia z odwróconą wersją pierwszej części. Krótko mówiąc, gracz zejdzie przez piekło do Tartaru z punktu początkowego na powierzchni. To jedna z wielu teorii, nad którymi się zastanawiam, zastanawiając się, jak mógłby wyglądać Hades 2.

Hades 2 to bezpośrednia kontynuacja oryginalnej gry, której akcja rozgrywa się „kiedyś” po wydarzeniach z eskapad Zagreusa z Underworld. Hades 2, osadzony także w mitach greckich i wokół nich, koncentruje się wokół Chronosa, Tytana Czasu, znanego jako „nikczemny ojciec” Hadesa i jego braci. Uciekł z więzienia w Zaświatach, Chronos toczy teraz wojnę z Olimpem. Chociaż jest to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części, Supergiant wyjaśnia, że ​​nie musisz nic wiedzieć o Hadesie ani mitologii greckiej, aby utknąć w kontynuacji.

Niedawno potwierdził to programista Supergiant Jest Hades przykuty łańcuchem w zwiastunie Hades 2, co sugeruje, że jego córka wyruszy, by uwolnić ojca z więzienia i przy okazji zabić Chronosa.

Hades 2 mitologia

Hades 2

(Zdjęcie: nadolbrzym)

Chociaż nie jest wymagana wcześniejsza znajomość mitologii Hadesu, aby cieszyć się kontynuacją, Supergiant dzieli się kilkoma interesującymi faktami na temat Czarostwa i jego integralności z wieloma mitami greckimi – w tym niektórymi z najbardziej znanych mitów oraz tymi, które zainspirowały Hadesa i Hadesa 2 W szczególności jedna postać mityczna jest sercem reżyserii sequeli:

„W centrum tej starożytnej, często budzącej strach i źle rozumianej praktyki znajduje się Hekate, tajemnicza bogini czarów i rozdroży” – wyjaśnia Supergiant na swoim Strona z często zadawanymi pytaniami dla Hades 2. „Odgrywa znaczącą rolę w klasycznej mitologii otaczającej Hades i Zaświaty oraz jest wpływową i niezwykle fascynującą postacią w czarach, mitach i folklorze w różnych kulturach od tysięcy lat… tak bardzo, że czuliśmy potrzebowaliśmy zupełnie nowej gry, aby oddać jej sprawiedliwość”.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, koniecznie zajrzyj co mityczne poematy i martwi bogowie mogą nam powiedzieć o historii Hadesu 2.

Gra Hades 2

Hades 2

(Zdjęcie: Supergiant Games)

Hades 2 to gra typu dungeon crawler w stylu rogue-like, podobnie jak oryginalna gra, z tą różnicą, że tym razem znajdziesz się w większym, mitycznym Podziemiu, który, jak odkrywa Supergiant, będzie zawierał nowe lokalizacje, wyzwania i systemy ulepszeń do zabawy. Melinoë będzie miała także inny arsenał jako wiedźma i czarodziejka, która używa potężnych zdolności magicznych i „zabójczych umiejętności” w posługiwaniu się „cienistą” bronią. W debiutanckim zwiastunie mieliśmy okazję zobaczyć niektóre jej ruchy w walce, gdy mierzyła się z siłami stojącymi za Tytanem Czasu. I podobnie jak Hades, będziesz miał za sobą moce Olimpu, gdy będziesz poruszać się po Zaświatach, aby nasycić swoje moce.


Spójrz w przyszłość na przyszłe premiery, które pojawią się na horyzoncie, dzięki naszemu podsumowaniu nadchodzące gry na PS5, nadchodzące gry na konsolę Xbox Series X I nadchodzące gry komputerowe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar