Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gwiazdy Gry o Tron Sophie Turner i Kit Harington ponownie połączą siły w nowym horrorze

/
/
/
41 Views

Gwiazdy Gry o tron, Sophie Turner i Kit Harington, ponownie połączą siły przy The Dreadful, nadchodzącym gotyckim horrorze.

Za Termin ostatecznyzdjęcie jest „ustawione na tle Wojny Dwóch Róż”. [and] podąża za Anne (Turner) i jej teściową Morweną, które prowadzą samotne, trudne życie na obrzeżach społeczeństwa. Ale kiedy powróci mężczyzna (Harington) z ich przeszłości, zapoczątkowuje ciąg wydarzeń, który stanie się punktem zwrotnym dla Anne.” Natasha Kermani (Lucky, V/H/S/85) zajmie się scenariuszem i reżyserią.

Turner zadebiutowała w Marvelu jako Jean Grey w Dark Phoenix z 2019 roku i pojawiła się w komedii Netflix Do Revenge z 2022 roku. Aktor zagrał także Margaret Ratliff w The Staircase, prawdziwym dramacie kryminalnym Netflix opowiadającym o prawdziwej sprawie Michaela Petersona, a także przygotowuje się do roli w Joan, brytyjskim dramacie kryminalnym dla ITVX, który opowiada prawdziwą historię kryminalnej „Matki Chrzestnej” Joannę Hannington.

Harrington zadebiutował także w Marvelu, grając Dane Whitmana w Eternals z 2021 roku. Zagrał w thrillerze kryminalnym akcji Blood for Dust z 2023 r. i właśnie zakończył zdjęcia do Eternal Return, nadchodzącego epickiego romansu, w którym występuje także Naomi Scott. Obaj aktorzy grali główne postacie – Sansę Stark i Jona Snow – przez osiem kolejnych sezonów Gry o tron, zdobywając różne nominacje do nagród przez niemal dekadę istnienia serialu.

The Dreadful nie ma jeszcze daty premiery. Aby uzyskać więcej, przejrzyj naszą listę najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów w 2024 r. i później lub przejdź od razu do dobrych rzeczy, korzystając z naszej listy dat premiery filmów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar