Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gwiazdy Doktora Who zapowiadają nadchodzące odcinki, w tym Boogeyman i wielką odyseję dla Ruby

/
/
/
48 Views

Rozpoczyna się nowa era Doktora Who. Piętnasty Doktor, grany przez Ncuti Gatwę, ma teraz klucze do TARDIS i przygotowuje się do swojego pierwszego pełnego sezonu, punktualnie.

Siedząc z magazynem SFX w nowym numerze, w którym Gatwa jest na okładce, zespół marzeń Doctor Who – Gatwa, Millie Gibson i showrunner Russell T Davies – drażnili się trochę z tym, czego można się spodziewać po przygodach w czasie i przestrzeni w roku 2024. ..

„Pamiętam, że pierwszy scenariusz, który przeczytałem – czytanie [Russell T Davies’] scenariuszy jest jak czytanie książki. Mogę sobie wyobrazić, co się dzieje, widzę to wszystko. Co jest naprawdę mądrym posunięciem. To jest takie piękne. Naprawdę, po prostu od razu ożywia to. Zobaczenie tego tekstu było dla mnie jak zupełnie nowy świat, ponieważ nigdy wcześniej się tym nie zajmowałem” – mówi Gibson, która gra towarzyszkę Ruby Sunday. „To był więc po prostu zaszczyt być którzy ożywią go.”

„To dla Ruby niezła odyseja” – dodaje Davies.

Gibson kontynuuje: „Pamiętam, że to był jeden z nich, kiedy czytałem tę książkę w samochodzie z Cardiff do Manchesteru, po prostu ją zamknąłem i pomyślałem: «O mój Boże, chcę tylko przeczytać to jeszcze raz. Tak, to wyjątkowa książka. odcinek, odcinek czwarty.”

A co z potworami i złymi ludźmi? Piętnastka bawił się już w łapanie z Zabawkarzem (Neil Patrick Harris), ale nowego złoczyńcę – Boogeymana – uznaje za „przerażającego” wroga, na którego należy uważać.

„Przywiązujesz się do nich. Drugi potwór, którego spotkaliśmy, był po prostu bardzo… [Whispers to Millie] Ooch! Na początku przerażające” – ujawnia Gatwa. „Ale potem zakochaliśmy się w gościu, który grał w Boogeymana”.

Nie jesteś subskrybentem SFX? Następnie przejdź tutaj, aby otrzymywać najnowsze wydania bezpośrednio do swojego domu/urządzenia!

Świąteczny program Doctor Who zostanie wyemitowany w BBC One w Boże Narodzenie.

Powyższe to tylko fragment naszego wywiadu z zespołem Doctor Who, dostępnego w najnowszy numer magazynu SFXktóry ma Doctor Who na okładce i jest dostępny w kioskach od piątku, 29 grudnia. Aby uzyskać jeszcze więcej informacji od SFX, zapisz się do newslettera, dzięki któremu wszystkie najnowsze ekskluzywne artykuły będą wysyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar