Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gwiazda The Walking Dead: The Ones Who Live „znęcała się nad wszystkimi”, aby uwzględnić *ten* ważny moment w odcinku 1

/
/
/
44 Views

Ostrzeżenie! Ten artykuł zawiera spoilery z gry The Walking Dead: The Ones Who Live.

Andrew Lincoln mówi, że w „The Walking Dead: The One Who Live” „znęcał się nad wszystkimi”, aż Rick Grimes odciął sobie rękę.

W retrospekcji z najnowszego spin-offu serii Rick (Lincoln) próbuje uciec przed wojskiem Republiki Civic i wrócić do domu, do Michonne (Danai Gurira), Judith i jego przyjaciół. Podczas rutynowego sprzątania piechurów były zastępca szeryfa odcina sobie pięść toporem, aby wymknąć się z więzów i ucieka – choć jego wysiłki okazują się mało owocne, gdy zostaje schwytany i zabrany z powrotem do bazy.

„Po prostu zmusiłem wszystkich do uległości. Odbyło się sporo rozmów, szczególnie z AMC, podczas których ludzie mówili: «No cóż, Andy, podoba nam się ten pomysł, ale czy jesteś tego naprawdę pewien?»” Lincoln wyjaśnił. Tygodnik Rozrywki, po wyemitowaniu odcinka w USA. „Ale pomyślałem: nadszedł czas, aby zrobić to, co zrobił komiks i uhonorować to. Próbowałem to przedstawić od lat, ale wszyscy mnie po prostu krzyczeli.

W powieściach graficznych Roberta Kirkmana ręka Ricka zostaje odcięta przez Philipa „Gubernatora” Blake’a, gdy ten pierwszy odmawia podania lokalizacji swojej grupy, więc serial nadał jej ciekawy zwrot. Dla Lincolna oznacza to, jak zdesperowany – i oddany – jest ten bohater, by wrócić do domu, a nie tylko jakąś złośliwą karą wymierzoną przez wroga.

„Musieliśmy wyjaśnić, dlaczego Rick nigdy nie wrócił” – kontynuował aktor. „To facet, który zrobiłby wszystko, żeby wrócić, więc jaki jest najbardziej niezwykły czyn lub wysiłek, jakiego by się podjął, aby spróbować wrócić do ukochanej?”

(Zdjęcie: AMC)

Kirkman mówił już wcześniej o swojej niechęci do sytuacji, w której Rick stracił rękę w serialu, i wyraził ubolewanie z powodu swojej decyzji, aby zrobić to także w komiksach. „Szczerze mówiąc, praktyczne trudności związane z posiadaniem faceta, który nie ma ręki, są w komiksie niezwykle skomplikowane i byłyby niemożliwe w serialu” – powiedział podczas starej części The Writers’ Room w SundanceTV. Jednak jako producent wykonawczy „The Ones Who Live” Lincoln wygląda na to, że wreszcie osiągnął swój cel…

The Walking Dead: The Ones Who Live emitowany jest w każdą niedzielę na antenach AMC i AMC Plus. Upewnij się, że nie przegapisz żadnego odcinka, korzystając z naszego przewodnika po harmonogramie wydań The Walking Dead: The Ones Who Live lub dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać serię, korzystając z naszego poradnika dotyczącego oglądania serii The Walking Dead w odpowiedniej kolejności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar