Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gwiazda „Stranger Things” Joe Keery opowiada o romansie Bonnie i Clyde’a w pierwszym zwiastunie Marmalade

/
/
/
89 Views

Jest już pierwszy zwiastun Marmalade – a Joe Keery jest zakochanym przestępcą.

Zgodnie z oficjalnym streszczeniem, film opowiada historię Barona (Keery), niedawno osadzonego w więzieniu przestępcy, który nawiązuje przyjaźń ze swoim współwięźniem z celi, Otisem (Hodge), który okazuje się być kimś w rodzaju eksperta od ucieczek z więzienia. Gdy oboje opracowują plan ucieczki, Baron opowiada Otisowi historię poznania Marmolady (Camila Morrone), miłości swojego życia, oraz ich niefortunnego napadu na bank w stylu Bonnie i Clyde’a, w wyniku którego trafił do więzienia.

Na krótkim klipie, który można obejrzeć powyżej, Baron wiedzie spokojne życie na południu, dopóki nie pojawia się dzika i różowowłosa Marmolada. Gdy cena leków dla chorej matki Barona znacznie wzrasta, Marmalade proponuje im obrabowanie banku. Napad kończy się sukcesem, ale wygląda na to, że to Baron ponosi winę na siebie – a Marmalade wciąż ucieka.

Romantyczny thriller został napisany i wyreżyserowany przez aktora Keira O’Donnella w jego reżyserskim debiucie.

Keery’ego, który właśnie zakończył swoją główną rolę w 5. sezonie Fargo, można następnie oglądać we włoskim dramacie historycznym „W końcu świt”, a obecnie kręci thriller akcji „Cold Storage” u boku Liama ​​Neesona. Oczekuje się, że zdjęcia do 5. sezonu Stranger Things rozpoczną się pod koniec tego miesiąca (i lepiej, żeby nie próbowali ponownie zabić Steve’a).

Marmolada trafi do wybranych kin, a premierę na żądanie zaplanowano na 12 lutego 2024 r., w samą porę na Walentynki. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą listę najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów w 2024 roku i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar